کلهر: پرسپولیس درگیر حاشیه نشود، به روزهای خوبش برمی شود، بازیکن حق دارد با تیم دیگری قرارداد ببندد

به گزارش گروه سرگرمی، پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد اگر این تیم درگیر حاشیه نشود، می تواند به روزهای خوبش برگردد و در فینال لیگ قهرمانان آسیا پیروز باشد.

کلهر: پرسپولیس درگیر حاشیه نشود، به روزهای خوبش برمی شود، بازیکن حق دارد با تیم دیگری قرارداد ببندد

محمود کلهر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: با تغییراتی که در تیم ایجاد شده است، ترمیم بعضی پُست ها به زمان احتیاج دارد. شجاع خلیل زاده بازیکنی کلیدی برای پرسپولیس بود، اما فکر می کنم گل محمدی جایگزین های مناسب را برای شجاع پیدا نموده است. اگر پرسپولیس درگیر حاشیه نگردد، می تواند به روزهای خوبش برگردد و در فینال لیگ قهرمانان آسیا پیروز باشد. بعضی بازیکنان تیم می توانند در چند پُست بازی نمایند.

وی با تمجید از بازیکنان فعلی پرسپولیس توضیح داد: حق طبیعی بازیکنان است که به تیم های دیگر بروند، چون عمر فوتبال حرفه ای آنها کوتاه است. در این شرایط باشگاه های عظیم از جمله پرسپولیس، باید سازندگی را در دستور کار قرار دهند. آنها باید بازیکن تربیت نمایند تا اگر بازیکن تیم اصلی به تیم دیگری رفت، جایگزین مناسبی داشته باشند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره جایگزین های خلیل زاده و محمد نادری به خبرنگاران گفت: خلیل زاده مهره ای کلیدی و یکی از بهترین های پرسپولیس بود، اما سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بازیکنی باتجربه است و کنعانی زادگان هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. اگر محمد انصاری در پرسپولیس بماند، نیز می تواند در پُست دفاع وسط مؤثر باشد. سعید آقایی هم در دفاع چپ عملکرد فوق العاده ای داشته و وحید امیری نیز در این پُست بازی نموده است. پس پرسپولیس از لحاظ بازیکن با مشکل روبرو نیست و فقط حاشیه ها ممکن است به شرایط فنی تیم ضربه بزند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

کلهر درباره اظهارات پُرحاشیه سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مدیران ما باید به گونه ای صحبت نمایند که تیم وارد حاشیه نگردد و کوشش نمایند بازیکنان آرامش داشته باشند. بازیکن هم حق دارد به تیم دیگری برود و شاید فرصت این چنینی پیدا نکند. بسیاری از بازیکنان می توانستند قراردادهای بسیار خوبی امضا نمایند که این کار را نکردند و پس از مصدومیت فراموش شدند. رسول پناه تا به امروز باشگاه را به خوبی مدیریت نموده است، اما باید در صحبت های خود بیشتر دقت می کرد تا پرسپولیس به حاشیه نرود.

وی در واکنش به نقدها از مهدی رسول پناه و اینکه گفته می شد او باید از سمتش کناره گیری کند، بیان نمود: اگر کسی به عنوان مدیر انتخاب می گردد، باید فرصت داشته باشد که برنامه های خود را در باشگاه پیاده کند. رسول پناه کوشش زیادی نموده است، اما باید از او حمایت گردد و همچنین خودش در صحبت هایش دقت بیشتری کند. اگر قرار است رسول پناه برود، این اتفاق باید پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا بیفتد و حالا که تا اینجای کار آمده است، اجازه دهند کارش را انجام دهد. در کل امیدوارم مدیری به پرسپولیس بیاید که به خوبی حمایت گردد و ثبات داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1242

به "کلهر: پرسپولیس درگیر حاشیه نشود، به روزهای خوبش برمی شود، بازیکن حق دارد با تیم دیگری قرارداد ببندد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلهر: پرسپولیس درگیر حاشیه نشود، به روزهای خوبش برمی شود، بازیکن حق دارد با تیم دیگری قرارداد ببندد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید