کلانتری: می دانستیم برای شکست صنعت نفت باید آرامش داشته باشیم

به گزارش گروه سرگرمی، سرمربی فجر سپاسی شیراز گفت: هم ما و هم صنعت نفت به سه امتیاز نیاز داشتیم و می دانستیم برای کسب پیروزی باید آرامش داشته باشیم.

کلانتری: می دانستیم برای شکست صنعت نفت باید آرامش داشته باشیم

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر کلانتری پس از پیروزی 2 بر صفر فجر سپاسی شیراز مقابل صنعت نفت آبادان گفت: شاکر خداوند هستیم و نمی توانیم چیزی بگوییم. ما و صنعت نفت به این پیروزی نیاز داشتیم و بازی سختی بود. خدا را شاکریم که در این موقعیت، سه امتیاز مسابقه را به ما داد و از ته دل دعا می کنم صنعت نفت در ادامه راه، نتایج خوبی بگیرد.

وی با بیان اینکه می دانست بازی سختی از آب درمی آید، شرح داد: تیمی که دو شکست دارد، در دیدار سوم باید رو به جلو بازی کند تا شرایط را تغییر دهد که این رخ داد. در 20 دقیقه اول خوب بازی کردیم و به گل رسیدیم. بچه ها در نیمه اول عقب نشینی کردند و از همان لحظه در پی کسب سه امتیاز بودند که درست نبود. در نیمه دوم می دانستیم صنعت نفت برای حملات بی محابا می آید و بازی بیشتر بلند و مستقیم است.

سرمربی فجر سپاسی با بیان اینکه تیمش با تغییر بازیکنان و تاکتیک خود توانست جلوی بازی بلند نفتی ها را بگیرد، گفت: خدا را شکر بازیکنان ما، فشار توپ های بلند را تحمل و از ضدحملات استفاده کردند. خوشحالم دو موقعیت از فرصت های گلزنی خود را به گل تبدیل کردیم. این دو گل زیاد نبود، اما همین که بازیکنان ما شجاعانه بازی می کنند و می بریم، برای ما خیلی عالی بود. دست همه بچه ها را می بوسم که زحمت کشیدند. این بازی برای ما تمام شد.

کلانتری در پاسخ به این پرسش که آیا ضعف صنعت نفت سبب پیروزی فجر شد یا کیفیت بالای کننده شیراز، گفت: من درباره تیم خودم حرف می زنم و آرزو می کنم نفت در آینده خوب باشد. در دو دیدار قبلی هم واقعاً مستحق شکست نبودیم و باید دو امتیاز می گرفتیم، اما فوتبال همین است. هر بازی یک شکل دارد و این مسابقه هم این شکلی بود. صنعت نفت زیر فشار بود و می دانستیم کسی در این مسابقه پیروز می شود که آرامش داشته باشد. اگر بازیکنان از ابتدا بی حوصله بازی می کردند، به مشکل می خوردیم. خدا را شکر شرایط بهتر شد، اما از تیم راضی نیستم و باید خیلی بهتر شویم.

وی در مورد دشواری مربیگری به مناسبت روز مربی گفت: مربیگری بسیار سخت است و روز مربی را به همه مربیان کشورمان تبریک می گویم. بزرگی می گفت اگر می خواهید کسی شما را نفرین کنند، بگویید دعا کنند مربی شوید. به همه مربیان خوب، پاک و بادانش خدا قوت می گویم و همه ما باید یکدست شویم. اول باید کمک کنیم تا پاکی را به فوتبال ایران بیاوریم و سطح فوتبال کشور را بالا ببریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2059

به "کلانتری: می دانستیم برای شکست صنعت نفت باید آرامش داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتری: می دانستیم برای شکست صنعت نفت باید آرامش داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید