چگونه با استفاده از ChatGPT پولدار شویم؟!

به گزارش گروه سرگرمی، گجت نیوز نوشت: اینفلوئنسرها می گویند با استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT می توان ظرف مدت کوتاهی پولدار شد. اما این ادعا تا چه حد صحت دارد و چگونه؟

چگونه با استفاده از ChatGPT پولدار شویم؟!

با افزایش محبوبیت هوش مصنوعی ChatGPT، بسیاری از اینفلوئنسرها مدعی شده اند که می توان با استفاده از این چت بات به عایدیهای نجومی رسید. اما این ادعا تا چه حد درست است؟ برای آنالیز امکان تحقق این وعده همراه ما باشید.

در شرایطی که غول های فناوری از جمله گوگل برای جلوگیری از واگذاری سهم خود به رقبا، توسعه پروژه های اختصاصی هوش مصنوعی خود را در دستور کار قرار داده اند، این روزها عده زیادی می خواهند از قابلیت های ابزار چت جی پی تی عایدیزایی کند. در این میان، اینفلوئنسرهای مطرح از این چت بات به عنوان منبعی ایده آل برای دستیابی به عایدی بالا یاد می نمایند.

آنها سعی دارند به وسیله آموزش، ارائه راهنما و فروش بسته، استفاده از ChatGPT در پلتفرم های اجتماعی نظیر توییتر، اینستاگرام، ریت و حتی تیک تاک را به مخاطبان خود آموزش دهند. این آموزش ها معمولا افراد شاغل در حوزه های دیجیتال مارکتینگ و فراوری محتوا را هدف قرار می دهند.

آیا می توانیم با استفاده از ChatGPT پولدار شویم؟

برای نمونه، یک اینفلوئنسر پیشنهاد نموده که کاربران می توانند در یک وب سایت فریلنس مانند Fiverr یا Upwork ثبت نام نمایند و فورا در قالب یک نویسنده مستقل، با یاری این چت بات به عایدی برسند. هم چنین در صورتی که مشتری به متن ارسالی ایراد گرفت، می توان با استفاده از چت جی پی تی تغییرات و اصلاحیه های مدنظر مشتری را انجام داد. این ابزار تا زمان کسب رضایت کامل، به بازنویسی متن ادامه می دهد.

در واقع بسیاری از مشتریان خبر ندارند که برای خدماتی پول پرداخت نموده اند که به وسیله هوش مصنوعی اجرا شده است. بیشتر افراد هنوز به ابزار رسمی ارائه شده به وسیله OpenAI یا سایر راهکار ها مانند GPTZero برای تایید صحت و سقم یک متن آشنا نیستند. این دسته از ابزار بدون شک به تدریج در سراسر جامعه توسعه خواهند یافت.

استفاده از چت جی پی تی برای کسب عایدی از یوتیوب

بعضی از اینفلوئنسرهای یوتیوب از این ابزار برای ایجاد روش های خلاقانه فراوری محتوا یاری می گیرند. آنها از این مدل هوش مصنوعی برای فراوری ایده های داستانی فراوری ویدیو استفاده می نمایند. برای مثال، ChatGPT می تواند فهرستی از 10 مقصد برتر سفر در سراسر دنیا یا 15 مورد از خطرناک ترین سواحل دنیا را ارائه دهد که هر یک موضوعی مجذوب کننده برای ساخت ویدیو به شمار می روند.

تنها کاری که خالق محتوا باید انجام دهد این است که از عکس های مرتبط و مجذوب کننده برای موضوع مدنظر استفاده کند. سپس با تکمیل کار می توان از ویدیوی ایجاد شده به عایدی رسید. فراوری یک ویدیو با موضوعی سرراست و عمومی، احتمالا کم تر از یک ساعت وقت خواهد برد.

به روشی مشابه، بعضی از حساب های پرمخاطب نیز کاربران آنلاین را تشویق می نمایند تا دوره های آموزشی که به وسیله ChatGPT فراوری شده را در پلتفرم Udemy ارائه داده و کاربران این وب سایت می توانند آموزش هایی که به طور آنلاین قرار گرفته را خریداری نمایند.

روش های فریب کارانه اینلفوئنسرها برای پولدار شدن با ChatGPT

بااین حال، ارائه محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی در پلتفرم هایی نظیر Udemy می تواند باعث کاهش افت کیفی خدمات و محتوا گردد. برای مثال، علی رغم آنکه یک پاراگراف فراوریی به وسیله ChatGPT می تواند کارآمد و گره گشا باشد، اما گاهی ممکن است فاقد دقت و عناصر لازم برای ارتباط مناسب به کاربر باشد. حتی در مواقعی این ربات چت پاسخ هایی کاملا نادرست فراوری می نماید.

اینلفوئنسرها در حقیقت بدون آنکه مستقیما به فراوری محتوا با استفاده از ChatGPT بپردازند، با تشویق کاربران و ارائه توصیه هایی که ممکن است چندان صادقانه نباشند، عایدیزایی می نمایند. برای مثال، ویدیوهای یوتیوب که تکنیک های استفاده از ChatGPT برای پولدار شدن را ارائه می دهد، ممکن است هزاران بازدید دریافت کند. بدین ترتیب، حتی اگر مطالب و توصیه های اینلفوئنسر کارآمد و مفید نباشد نیز به وسیله تبلیغات به عایدی خواهد رسید. از زمان ظهور اینترنت و تجارت های آنلاین، اینلوئنسرها به وسیله القای باور کسب عایدیهای نجومی آنلاین، در واقع خود به عایدی می رسند.

نظر خود ChatGPT در این رابطه چیست؟

در این راستا، از چت جی پی تی پرسیدیم که چگونه می توان با استفاده از این ابزار پولدار شد. پاسخ این چت بات اما با تبلیغات اینلوئنسرها چندان مطابقت نداشت: چت جی پی تی تنها یک مدل زبان مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و توانایی عایدیزایی و ارائه مشاوره مالی را ندارد. این ابزار تنها می تواند اطلاعاتی را ارائه داده و در انجام وظایف مختلف یاری کند. اما در نهایت خلق ثروت نیازمند کوشش سخت، برنامه ریزی هوشمندانه و تا حدی شانس است.

اگرچه ثروتمند شدن، هدف مشترک بسیاری از افراد است، اما طی این مسیر پرچالش کار چندان ساده ای نیست. درحالی که چت GPT به طور مستقیم قادر به پول سازی نیست، اما می تواند نکات و راهکارهای مفیدی را برای قرارگیری در مسیر موفقیت مالی ارائه دهد.

در نهایت، آیا واقعا می توان با استفاده از ChatGPT پولدار شد؟

در ادامه، به ارائه چند روش می پردازیم تا بتوانید به یاری ChatGPT در راه کسب عایدی قدم بردارید.

1. خودآموزی در خصوص امور مالی

از مهم ترین مراحل برای کسب ثروت، آموزش در خصوص امور مالی است. در این زمینه، ChatGPT می تواند اطلاعات مختلفی در خصوص بودجه بندی، پس انداز، سرمایه گذاری و سایر مفاهیم کلیدی مالی را در اختیار شما قرار دهد. بدین ترتیب با درک بهتر این موضوعات می توان تصمیمات آگاهانه تری را اتخاذ کرد.

2. ایجاد بودجه

بودجه ابزاری قدرتمند برای کنترل مخارج و یاری به صرفه جویی در هزینه ها است. در این راستا، چت جی پی تی می تواند هدایت هایی در خصوص نحوه ایجاد بودجه به تناسب با شرایط مالی شما ارائه داده و هم چنین نکاتی در ارتباط با پایبندی به آن را شرح دهد.

3. سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یک عامل حیاتی برای ایجاد ثروت در بلندمدت است. شما می توانید با دریافت یاری از ChatGPT، از این منبع در جهت درک اصول اولیه سرمایه گذاری شامل انواع، ریسک ها و نحوه ایجاد پرتفو مشورت بگیرید.

4. راه های افزایش عایدی

افزایش عایدی یکی دیگر از راهکارهای مفید برای خلق ثروت است. از درخواست افزایش حقوق تا راه اندازی یک کسب وکار جانبی یا کشف فرصت های شغلی تازه، ChatGPT می تواند پیشنهاداتی مفید را برای نحوه کسب عایدی بیش تر ارائه می دهد.

5. مشاوره حرفه ای

درحالی که چت جی پی تی منبعی ارزشمند برای کسب اطلاعات است، اما توصیه می گردد برای مدیریت امور مالی خود در پی یک مشاور حرفه ای باشید. دریافت توصیه از مشاوران مالی یا متخصصان سرمایه گذاری می تواند در تنظیم یک برنامه مالی شخصی که با اهداف و نیازهای شما تناسب دارد، مفید باشد.

به طور کلی، پولدارشدن یک شبه محقق نمی گردد و مسیری پر پیچ وخم بوده که مستلزم نظم، فداکاری و تمایل به یادگیری و رشد مستمر است. با استفاده از ChatGPT به عنوانی ابزاری برای آموزش خود، می توانید با تصمیم گیری آکاهانه مسیر موفقیت مالی و کسب ثروت را هموار کنید.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2193

به "چگونه با استفاده از ChatGPT پولدار شویم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه با استفاده از ChatGPT پولدار شویم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید