چند هزار واحد خالی در پردیس وجود دارد، روزانه با دلالان مسکن مهر در پردیس برخورد می شود

به گزارش گروه سرگرمی، یک مقام مسئول گفت: در شهر پردیس چند هزار واحد خالی وجود دارد که هنوز مصرف کنندگان واقعی در آن ها مستقر نشده اند.

چند هزار واحد خالی در پردیس وجود دارد، روزانه با دلالان مسکن مهر در پردیس برخورد می شود

مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در گفت وگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه ساخت مسکن مهر پردیس در قالب 84 هزار واحد از سال 91 شروع شده است، گفت: این تعداد واحد به گونه ای بوده است که 34 هزار واحد در فاز 11، 28 هزار واحد در فاز 8، 10 هزار واحد در فاز های 5 و 9 و 3 هزار واحد در فاز 9 قدیم و مابقی در فاز 3 واگذار شده بود که در حال حاضر فاز 3 به صورت کامل به متقاضیان تحویل داده شده است.

او با بیان اینکه به صورت روزانه با دلالان مسکن مهر در پردیس برخورد می شود، اما چندان اثر بخش نبوده است، گفت: امیدوار هستیم با اجرای طرح مالیات بر خانه های خالی این قانون بازدارنده باشد، چراکه در حال حاضر قوانین محکمی برای کسانی که خانه های خود را در پردیس خالی نگه می دارند، وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه در شهر پردیس چندین هزار واحد خالی وجود دارد که هنوز مصرف کنندگان واقعی در آن ها مستقر نشده است، گفت: امیدوار هستیم با قانون اخذ مالیات از خانه های خالی زودتر این واحد ها به دست مصرف کننده واقعی برسد، چراکه با اجرای این طرح عرضه واقعی مسکن به بازار زیاد می شود.

هدایت با بیان اینکه مردم برای بسیاری از واحد های مسکن مهر در پردیس تنها 38 میلیون تومان پرداختی داشتند، اضافه کرد: بسیاری از واحد های مسکن مهر در فاز 11 تنها با 29 میلیون تومان آورده به متقاضیان تحویل داده شده و ما سعی کردیم در بسیاری از فاز ها یک ریال بیشتر هم از متقاضیان دریافت نکنیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس بیان نمود: به هیچ وجه در شهر پردیس و برای ساخت این واحد ها ما از تعاونی ها استفاده نکردیم و البته در طرح نو نهضت ملی مسکن ما اراضی را تامین کرده ایم که به زودی آن ها را معرفی می کنیم.

هدایت با بیان اینکه طبق پیگیری و قول هایی که به مالکان مسکن مهر داده بودیم و به لطف خدا، توانستیم چهار هزار و 30 واحد مسکن مهر به جای مانده ای را که وجود داشت، به متقاضیان تحویل دهیم.

او با بیان اینکه با افتتاح و با تحویل این واحد ها مرز واحد های افتتاح شده در پردیس به 70 هزار واحد رسید، گفت: افتتاح رسمی این واحد ها در هفته های آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی به متقاضیان تحویل داده می شود و هم زمان با افتتاح این واحد ها کلنگ زنی متروی پردیس و همچنین افتتاح تقاطع غیرهمسطح فاز 11 انجام می شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در خاتمه توضیح داد: تعداد واحد های باقیمانده در پردیس تنها14 هزار واحد به جای مانده که از این تعداد هم 8 هزار واحد در مرحله نصبیات و در مرحله نازک کاری قرار دارند که به زودی به بهره برداری می رسند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 آذر 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1866

به "چند هزار واحد خالی در پردیس وجود دارد، روزانه با دلالان مسکن مهر در پردیس برخورد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند هزار واحد خالی در پردیس وجود دارد، روزانه با دلالان مسکن مهر در پردیس برخورد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید