پیش بینی وزش باد در اصفهان

به گزارش گروه سرگرمی، یک کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، گفت: امروز بعد از ظهر (ششم مهرماه) وزش باد نسبتا شدید در اکثر مناطق استان احساس می گردد و بعد از ظهر فردا نیز وزش باد پیش بینی می گردد.

پیش بینی وزش باد در اصفهان

ابراهیم هنرمند در گفت وگو با خبرنگار گروه سرگرمی، با بیان اینکه تا سرانجام هفته اتفاق خاصی از نظر هواشناسی رخ نمی دهد، اظهار کرد: آنالیز نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتا پایدار بر روی استان طی سه روز آینده است و بر این اساس وضعیت جوی مناطق استان به صورت صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می گردد.

وی گفت: پیش بینی می کنیم امروز (ششم مهرماه) اصفهان در گرم ترین ساعات 32 درجه و درخنک ترین ساعات 19 درجه بالای صفر باشد.

هنرمند با بیان اینکه دمای هوا در اکثر مناطق طی 24 ساعت آینده یک الی دو درجه کاهش خواهد داشت، ادامه داد: در فصل پاییز قاعدتا باید هر روز افت دما داشته باشیم، اما معمولا در ماه مهر به دلیل اینکه هنوز وضعیت جدال بین گرما و سرما تصویب شده نیست کمی روال افت دما داشتیم که مجددا در طی دو روز اخیر روند افزایشی خواهد داشت، اما مجددا در روزهای آینده کاهش دما داریم. از سرانجام مهرماه روند کاهش دما به صورت ثابت شروع می گردد.

این کارشناس پیش بینی اداره کل هوا شناسی استان اضافه کرد: گرم ترین نقطه استان خور و بیابانک با 40درجه بالای صفر و خنک ترین نقطه بویین میان دشت با 5 درجه بالای صفر پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 365

به "پیش بینی وزش باد در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی وزش باد در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید