مومنی: قیمت ها 4 برابر شده ولی ما یک ریال هم نگرفتیم، با این شرایط باید به فکر جدایی باشم

به گزارش گروه سرگرمی، مهدی مومنی، هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسائل اقتصادی ما ادامه دارد و با این شرایط باید به فکر جدایی از تیم صنعت نفت باشم.

مومنی: قیمت ها 4 برابر شده ولی ما یک ریال هم نگرفتیم، با این شرایط باید به فکر جدایی باشم

مهدی مومنی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گروه سرگرمی با اشاره به نتایج خوب صنعت نفت در فصل جاری گفت: ما قبل از آغاز فصل خیلی دیر تمرینات را آغاز کردیم، ولی خوشبختانه تا اینجا نتایج خوبی گرفتیم. صنعت نفت تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است، ضمناً ما کادرفنی خوبی هم داریم. مسئله مهم در تیم ما بحران مالی است که متأسفانه ذهن بازیکنان را به هم ریخته است و بعد از گذشته 11 بازی هنوز یک ریال هم پول دریافت نکرده ایم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه تأکید کرد: بچه های ما دیگر به این باور رسیده اند که پولی نیست و همه منتظر نیم فصل هستند تا ببیند شرایط چگونه پیش خواهد رفت. من هم با ادامه این شرایط باید به فکر جدایی باشد، چون شرایطم خیلی سخت است. تا اینجا با جان و دل برای صنعت نفت بازی کردیم و این به خاطر طرفداران و مردم خوب آبادان است، ولی آنها هم مسائل ما را درک می نمایند. دلخوشی مردم آبادان همین صنعت نفت است، ولی هیچ کس به فکر این تیم نیست.

وی در پایان گفت: نمی دانم چرا به آقای عیسی زاده یاری نمی نمایند و چرا مسئولان و نماینده های آبادان در مجلس به فکر این تیم نیستند. نماینده های آبادان هیچ کاری برای این تیم و طرفدارانش انجام ندادند و شرایط صنعت نفت واقعاً اسفناک است. ما خانواده داریم و فشار زیادی روی ماست، الان با این شرایط مالی قیمت ها چهار برابر شده، ولی ما یک ریال هم نگرفتیم و این واقعاً ناراحت نماینده است. ما برای برنامه غذایی، تغذیه، رفت و آمد و خیلی چیزهای ابتدایی دیگر احتیاج به پول داریم و نمی دانم چه زمانی قرار است این مسائل رفع گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 559

به "مومنی: قیمت ها 4 برابر شده ولی ما یک ریال هم نگرفتیم، با این شرایط باید به فکر جدایی باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مومنی: قیمت ها 4 برابر شده ولی ما یک ریال هم نگرفتیم، با این شرایط باید به فکر جدایی باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید