ماجرای خبر تغییر جنسیت بازیگر مرد سینمای ایران چیست؟

به گزارش گروه سرگرمی، خبرهای ضد و نقیض به ویژه در شبکه های اجتماعی و منابع غیررسمی در حالی از تغییر جنسیت یکی از بازیگران مرد سینمای ایران در ماه های اخیر حکایت می کند که متنی منتسب به وکیل این بازیگر این شایعات را تکذیب کرده است.

ماجرای خبر تغییر جنسیت بازیگر مرد سینمای ایران چیست؟

به گزارش خبرنگاران، در حالی گفته می شود شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن واقعیت دارد و بازیگر تحسین شده سینمای ایران پس از چند سال تلاش برای کنار آمدن با این موضوع، انتها در یکی دو ماه گذشته تصمیم خود را عملی کرده است که متنی منتسب به وکیل محمدرضا فروتن این موضوع را تکذیب کرده است.

تغییر جنسیت پیش از این در جهانی بازیگری سینما و تئاتر ایران اتفاق افتاده است. چند سال پیش فرزانه ارسطو در 41 سالگی تغییر جنسیت داد و نام خود را سامان گذاشت. در سینمای جهان هم شاخص ترین چهره هایی که تغییر جنسیت دادند، برادران اندی و لری واچووسکی بودند. خالقان ماتریکس پس از انجام عمل جراحی و تبدیل شدن به زن، با نام خواهران لانا و لی لی واچووسکی شناخته می شوند. اما درباره محمدرضا فروتن متنی از ساعاتی پیش متنی منتسب به وکیلش منتشر شده که در آن قویا موضوع تغییر جنسیت تکذیب شده است.

محمدرضا فروتن نیز ساعاتی پس از انتشار شایعه تغییر جنسیتش با انتشار پستی در اینستاگرام این موضوع را تکذیب کرد. متن یادداشت فروتن را می توانید از اینجا ببینید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1166

به "ماجرای خبر تغییر جنسیت بازیگر مرد سینمای ایران چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای خبر تغییر جنسیت بازیگر مرد سینمای ایران چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید