فیفا در پاسخ به مهر:همه چیز را برای جام جهانی فوتسال زیرنظر داریم

به گزارش گروه سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، بیشتر مسابقات و رقابت های ورزشی در جهان از یک ماه گذشته به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است. مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا هم قرار بود اسفندماه گذشته به میزبانی ترکمنستان برگزار گردد که با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا، این مسابقات به 15 تا 26 مردادماه موکول شد.

فیفا در پاسخ به مهر:همه چیز را برای جام جهانی فوتسال زیرنظر داریم

مسابقات جام ملت های آسیا در این دوره حکم رقابت های انتخابی جام جهانی فوتسال را هم دارد و پنج تیم برتر آسیا جواز حضور در جام جهانی را از آن خود می نمایند.

جام جهانی فوتسال 22 شهریور تا 13 مهرماه در کشور لیتوانی برگزار می گردد. نگرانی از تداوم شرایط فعلی با گسترش کرونا در اروپا از یک سو و فاصله کم مسابقات قهرمانی آسیا تا جام جهانی (کمتر از یک ماه) باعث شده برگزاری مسابقات جهانی در تاریخ مقرر مورد تردید قرار بگیرد.

خبرنگاران در این ارتباط و احتمال تغییر تاریخ مسابقات جام جهانی با فدراسیون جهانی مکاتبه ای را انجام داد. فیفا در پاسخ اعلام نمود فعلاً تاریخ اعلام شده (12 سپتامبر تا 4 اکتبر) سر جای خود واقع شده است و هرگونه اتفاق جدیدی اطلاع رسانی خواهد شد.

متن پاسخ فیفا به پیگیری خبرنگاران این توضیح است:

فیفا در حال حاضر باتوجه به ویروس کووید -19 شرایط را در لیتوانی با همکاری نزدیک با کمیته سازماندهی محلی و همچنین سایر ذی نفعان اصلی زیر نظر دارد.

باتوجه به بهداشت عمومی، فیفا همچنین با کمیته سازماندهی محلی برای شناسایی هرگونه تأثیر احتمالی بر آماده سازی جام جهانی فوتسال و همچنین پیدا کردن راه حل های جایگزین برای رویدادهایی که در لیتوانی برنامه ریزی شده، در حال همکاری است.

راجع به مسابقات انتخابی جام جهانی فوتسال لطفاً توجه داشته باشید که فیفا همکاری نزدیکی با کنفدراسیون های مربوطه برای تاریخ برگزاری مسابقات مربوطه دارد.

در حال حاضر جام جهانی فوتسال از تاریخ 12 سپتامبر تا 4 اکتبر 2020 برنامه ریزی شده است. هرگونه به روزرسانی در این مورد اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، در حال حاضر علاوه بر آسیا، مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای شمالی (کونکاکاف) هم برگزار نشده است. همچنین دو ملاقات از مرحله پلی آف انتخابی جام جهانی در قاره اروپا باقی مانده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 880

به "فیفا در پاسخ به مهر:همه چیز را برای جام جهانی فوتسال زیرنظر داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا در پاسخ به مهر:همه چیز را برای جام جهانی فوتسال زیرنظر داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید