دید افقی در ارومیه به کمتر از 50 متر رسید

به گزارش گروه سرگرمی، خبرنگاران/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: دمای هوای استان 5 درجه کاهش می یابد.

دید افقی در ارومیه به کمتر از 50 متر رسید

اشتاد در گفت و گو با گروه سرگرمی اضافه نمود: با خروج سامانه بارشی که از جنوب وارد استان شده دمای هوای استان از بعداز ظهر امروز 6 اسفند ماه، 5 درجه کاهش می یابد.

وی در مورد بیشترین میزان بارش ثبت شده در 24 ساعت گذشته نیز توضیح داد: سامانه بارشی که از غرب وارد کشور شده شهرهای جنوبی استان را تحت تاثیر قرار داده بطوری که بیشترین میزان بارندگی در سردشت به میزان 14میلی متر گزارش شده است.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان با اشاره به اینکه با خروج سامانه بارشی از اواخر وقت امروز از استان جوی آرام تا خاتمه هفته جاری پیش بینی می گردد، یاد آورشد: در حال حاضر مه غلیظ سراسر ارومیه را فرا گرفته و طبق آمار دید افقی به کمتر از 50 متر رسیده است.

اشتاد در مورد سردترین و گرم ترین شهرهای استان نیز گفت: طی 24 ساعت گذشته شاهین دژ با 15درجه بالای صفرگرمترین و ارومیه با 14درجه زیرصفر سردترین شهر در استان و کشور اعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه با وزش باد شاهد کاهش میزان مه در ارومیه در ساعات آینده خواهیم بود، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته دمای ارومیه در گرمترین ساعات 5 درجه بالای صفر اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 801

به "دید افقی در ارومیه به کمتر از 50 متر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دید افقی در ارومیه به کمتر از 50 متر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید