تلاش پرتابگر پارالمپیکی برای اعزام به توکیو

به گزارش گروه سرگرمی، دارنده مدال برنز مسابقات جهانی امارات در پرتاب وزنه گفت: هر چند هنوز شرایط دوومیدانی کاران اعزامی به توکیو معین نیست، اما تلاشم بر این است با کسب بهترین نتیجه در رکوردگیری، در لیست نفرات اعزامی قرار بگیرم.

تلاش پرتابگر پارالمپیکی برای اعزام به توکیو

علیرضا مختاری در گفت و گو با خبرنگاران، در ارزیابی از شرایط خود در نخستین اردوی تمرینی کیش بعد از یکسال دوری از تمرینات، اظهار کرد: با وجود این که یکسال از تمرینات و مسابقات دور بودم اما با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک فضای تمرینی خوبی برای انجام کار بدنسازی و تخصصی دوومیدانی در کیش فراهم شده است که یکسال دوری از تمرینات در این اردو جبران شد.

وی گفت: در مسابقات جهانی امارات در پرتاب وزنه با ثبت رکورد 7 متر و 74 سانتی متر به مدال برنز دست یافتم که این رکورد را در قهرمانی کشور که مهر امسال برگزار شد تا 8 متر و 27 سانتی متر ارتقاء دادم. در حال حاضر نیز به دنبال ثبت رکورد بالاتری در مسابقات رکوردگیری دوومیدانی هستم.

مختاری گفت: هرچند ترکیب لیست اعزامی به توکیو تعیین نشده و اسامی افراد بعد از مسابقات بین المللی امارات و آخرین مرحله رکوردگیری در اسفند تعیین می شود، اما در تلاشم تا با انجام تمرینات فشرده و هدفمند در کیش در لیست نفرات اعزامی به توکیو قرار گیرم.

این پرتابگر پارالمپیکی در پایان اضافه نمود: در پارالمپیک ریو به دلیل فوت مادرم در جریان مسابقات شرایط روحی بدی داشتم و با کسب عنوان چهارمی در پرتاب وزنه از دستیابی به مدال بازماندم، اما در این دوره عزم خود را جزم کرده ام که بهترین نتیجه را در توکیو کسب کنم .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1411

به "تلاش پرتابگر پارالمپیکی برای اعزام به توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش پرتابگر پارالمپیکی برای اعزام به توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید