بیرانوند: مجسمه ام در موزه از خودم قشنگ تر است!، دوست دارم در اروپا افتخارآفرین باشم

به گزارش گروه سرگرمی، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مجسمه بسیار زیبایی از من در کمیته ملی المپیک ساخته شده و باید از سازندگان آن تشکر کنم.

بیرانوند: مجسمه ام در موزه از خودم قشنگ تر است!، دوست دارم در اروپا افتخارآفرین باشم

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علیرضا بیرانوند در گفت و گو با رسانه باشگاه پرسپولیس، در مورد نصب مجسه او در موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک گفت: واقعا اتفاق بزرگی برای من در زندگی حرفه ای ام رخ داد. بی نهایت از این موضوع شادم و فکر می کنم بعد از مرحوم سیروس قایقران دومین بازیکن فوتبال هستم که مجسمه ام در موزه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نصب شده است. جا دارد از همین طریق از آقای صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک تشکر و قدردانی کنم که این کار را انجام داد. این اتفاق افتخار بزرگی در زندگی من بوده و هست و هیچ وقت آن را فراموش نخواهم کرد.

وی ادامه داد: مردم همواره به من لطف دارند و این موضوع افتخار زیادی برای من و همه مردم خواهد بود. البته ناگفته نماند که خیلی دوست داشتم که خودم در موزه بودم و از نزدیک مجسمه را می دیدم اما این فرصت دست نداد. مطمئنا خیلی زود به موزه ورزش می روم تا مجسمه خودم را ببینم. امیدوارم باز هم بتوانم مردم را شاد کنم و شادم که با عملکردم باعث شادی مردم کشورم شدم.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در مورد اینکه کاربران در فضای مجازی عنوان نموده اند که مجسمه از خود بیرانوند زیباتر شده اضافه کرد: بله به نظر من هم مجسمه ام از خودم خوشگلتر شده است! بدون شوخی باید بگویم که خیلی مجسمه زیبایی ساخته شده و باید از سازندگان آن تشکر کنم. باور کنید در ابتدا که مجسمه را دیدم فکر کردم عکس خودم است چرا که خیلی طبیعی ساخته شده و شادم که به این خوبی ساخته شده است.

بیرانوند درباره اینکه در چند وقت اخیر اتفاقات خوب ورزشی برای او رقم خورده توضیح داد: شادم که در این چند وقت اتفاقات خوبی برای من رقم خورده است. انتخابم به عنوان بهترین پنالتی گیر آسیا، بهترین آسیایی در جام جهانی و ... باعث شده که روزهای خوبی را داشته باشم. اتفاقاتی رقم خورد که برایم واقعا شاد کننده بود. خیلی دوست دارم که بعد از رفتن به فوتبال اروپا هم بتوانم این افتخارات را در قاره سبز تکرار کنم و نماینده خوبی برای فوتبال ایران در اروپا باشم.

گلر ملی پوش پرسپولیس درباره آمادگی اش در روزهای تعطیلی تمرینات ادامه داد: در این مدت که تمرینات تعطیل بود تمرینات اختصاصی خودم را انجام دادم و در شرایط خوب بدنی هستم. در این مدت تمرینات شخصی و سنگینی انجام دادم و در صورتی که تمرینات دوباره آغاز گردد در شرایط خوبی خواهم بود. با آغاز دوباره تمرینات پرسپولیس قطعا در بهترین شرایط بدنی خواهم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 961

به "بیرانوند: مجسمه ام در موزه از خودم قشنگ تر است!، دوست دارم در اروپا افتخارآفرین باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: مجسمه ام در موزه از خودم قشنگ تر است!، دوست دارم در اروپا افتخارآفرین باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید