بدون این وسیله دکور خانه شما ناقص است

به گزارش گروه سرگرمی، شلف های دکوری امروز تقریبا در همه خانه ها دیده می شوند و بسیار کاربردی هستند. با چند ایده خلاقانه می توان به جذابیت این شلف ها افزود و به خانه رنگ و جلایی تازه داد.

بدون این وسیله دکور خانه شما ناقص است

چند سالی می گردد که دیگر اثری از طاقچه ها در خانه ها نیست اما جایشان را به نوع جدیدتری از خودشان یعنی شلف یا قفسه ها داده اند. شلف دکوری همانطور که از اسمش پیداست فضایی برای گذاشتن وسایل دکوری است. در این مطلب از خبرنگاران به معرفی انواع شلف در دکور منزل می پردازیم.

انواع شلف در دکور منزل

شلف ها به تنهایی می توانند خانه شما را زیبا نمایند. در ادامه چند نوع شلف دکوری خلاقانه را به شما معرفی می کنیم.

شلف دکوری استخوان ماهی

این مدل قفسه های هنری، چند تکه و انعطاف پذیر هستند. از ویژگی های دیگر این مدل قفسه ها قرار گرفتن آن در جهت دلخواه شماست و در هر جهتی که بخواهید می چرخند و شکل منحصربه فردی کتاب ها را در گوشه های مختلف خود جا می دهند. ترکیب این مدل قفسه ها جلوه زیبایی به فضای داخلی خانه می دهد.

قفسه قابل تنظیم

این قفسه های چند تکه ترکیبی از سبک شیک اسکاندیناوی با ترکیب لبه های سبک صنعتی هستند و همزمان فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل در اختیارتان می گذارند و به راحتی می توان رنگشان کرد.

شلف دکوری لوزی از انواع شلف در دکور منزل

این قفسه ها برای استفاده در طراحی های داخلی که بر اساس الگوهای هندسی چیدمان شده اند بسیار مناسب هستند. سه ردیف از آن فضایی برای قرار دادن تعدادی گلدان کوچک و چند کتاب را به راحتی فراهم می نماید.

قفسه فلزی با گلدان

ترکیب فضا برای کاشت گیاه و قفسه ای برای وسایل همواره گزینه مناسبی برای استفاده در سبک مینیمال در دکوراسیون داخلی خانه است.

قفسه های لبه دار

لبه های این قفسه ظرافت خاصی در فضای اتاق ایجاد می نماید. این قفسه ها از فاصله دور هم جلب توجه می نمایند و گزینه مناسبی برای استفاده در فضاهای کوچک و ساده هستند.

شلف دکوری چوبی از انواع شلف در دکور منزل

مزیت این قفسه ها که با میخ به دیوار متصل شده اند این است که می توان لوازم بزرگ تر مثل لوازم جانبی و الکترونیکی را هم درونشان قرار داد. بعلاوه می توانید حین نصب هم نظرتان را عوض و قفسه ها را جابه جا کنید. برای اینکه چیدمان زیباتری در خانه خود داشته باشید به مطلب ترفندهایی برای زیباتر کردن مبلمان خانه شما سر بزنید.

مثلث های شناور

استفاده از دکوراسیون های نامتقارن راه خوبی برای کم کردن خشکی دکوراسیون های داخلی با تم الگوهای هندسی است. با گذاشتن وسایل دکوری و تزیینی در این قفسه های مثلثی جلوه بیشتری به آن ها بدهید.

قفسه های متقاطع مدرن

قفسه های مربعی شکل یکی از انواع محبوب و رایج هستند اما این نوع از شلف دکوری که در هم فرو رفته اند مدرن تر از مربع های ساده معمول هستند و از نظر بصری جلوه بیشتری دارند. این قفسه ها برای گلدان های کوچک بسیار مناسب هستند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ترفندهایی برای زیباتر کردن مبلمان خانه شما را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2066

به "بدون این وسیله دکور خانه شما ناقص است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدون این وسیله دکور خانه شما ناقص است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید