بازسازی ویلا: بازی استراتژی قدیمی GrimGrimoire بازسازی و دوباره عرضه می گردد

به گزارش گروه سرگرمی، بازی گریم گریمویر یک بار دیگر (GrimGrimoire OnceMore) برای کنسول پلی استیشن 4 به همراه نینتندو سوییچ معرفی گردید. این بازی در اصل ریمستر گریم گریمویر بوده و در تاریخ 6 مرداد (28 جولای) عرضه خواهد شد. حال شرکت سازنده آن به نام ونیلاور (Vanillaware) اطلاعات جدیدی از این بازی به همراه اسکرین شات از آن منتشر کرد.

بازسازی ویلا: بازی استراتژی قدیمی GrimGrimoire بازسازی و دوباره عرضه می گردد

جهت دریافت خدمات بازسازی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

بازی گریم گریمویر در سبک استراتژی همزمان (Real time Strategy) است. شما در آن نقش یک جادوگر جوان به نام لیلت (Lillet) را ایفا می کنید. او در کوشش است تا واقعیت را پیدا کند و در 5 روز جهان را از فاجعه نجات داد. بازی گریم گریمویر اصلی در سال 2007 عرضه شده بود. حال شرکت وانیلاور تصمیم گرفته تا دوباره این عنوان زیبا را برای سوییچ و پلی استیشن 4 زنده کند. گرافیک این بازی بهبود بسیاری داشته و از لحاظ گیم پلی نیز شاهد تغییرات بسیاری بوده است. پس اگر از هواداران گریم گریمویر باشید، قطعاً از ریمستر آن لذت خواهید برد.

از لحاظ داستانی نیز همانطور که گفتیم بازی حول داستان لیلت می گردد. او به تازگی وارد جهانی جادوگری شده و در مدرسه جادو پذیرفته شده است. رئیس این مدرسه گمینل دور (Gaminel Dore) است. او زمانی آرچمگ (Archmag) را شکست داده است. جایی که لیلت درس می خواند، برج ستاره نقره ای (Silver Star Tower) نام دارد. این برج زمانی محل زندگی آرچمگ بوده و پر از رمز و راز مختلف است.

5 روز بعد یک فاجعه تمام افراد این ساختمان، به جز لیلت را از بین می برد. حال این وظیفه لیلت است تا مانع از تکرار این اتفاق بگردد. به علت اینکه او در زمان سفر نموده به 5 روز قبل بازگشته است. حال وظیفه شما به عنوان لیلت این است که علت این اتفاق را یافته و مانع از آن بگردد.

کاراکترهای این بازی نیز شامل موارد زیر هستند:

  • لیلت: یک دختر کوشا و باهوش که به برج ستاره نقره ای دعوت شده است. او توانایی های خاص جادویی داشته و به همین علت انتخاب شده است. با اینحال او در شرایط خاصی گیر نموده و باید کوشش کند تا به خانواده خود بازگردد. همینطور اینکه باید مانع از این اتفاق بگردد.
  • مارگاریتا سورپرایز (Margarita Surprise): یکی از دانش آموزان در مدرسه جادو است. او اولین دوست لیلت بوده و در گذشته از یک شهر که به وسیله شکارچیان جادوگران تخریب شده بود، نجات پیدا نموده است. شخصیت او بسیار شجاع بوده و کارهای عجیبی انجام می دهد.
  • گملدور (Gammel Dore): او رئیس مدرسه جادو است. در گذشته آرچمگ را شکست داده و توانسته شیاطین را از خود دور نموده است. او یکی از برترین جادوگران بوده و توانایی های بسیار خاصی دارد. او تصمیم گرفته تا جادوگران مستعد را به قلعه ستاره نقره ای دعوت کند. با اینکار آینده جادوگران را تضمین خواهد نمود.
  • ادووکت (Advocat): یک شخصیت شیطانی که جادوگری تدریس می نماید. اینکه او چه قراردادی با رئیس مدرسه دارد هنوز معین نیست. او در کوشش است تا مانند یک فرد معمولی رفتار کند با اینحال بعضی اوقات شخصیت واقعی خود را لو می دهد. او در کوشش است تا روح های داخل مدرسه را جمع کند.

سیستم بازی

بازی دارای لول های مختلف است. در هر لول دشمنان مختلف وجود داشته و لیلت باید از همه بگذرد. شما باید در این راستا تبدیل به یک جادوگر ماهر بشوید. در این میان این آموزشگاه یک راز هم دارد. شما باید این راز را کشف کنید تا بتوانید علت از بین رفتن افراد را پیدا کنید. مبارزات در این بازی به صورت همزمان هستند. به همین علت شما نباید برای اینکه دشمن عملی انجام دهد صبر کنید.

مبارزات به وسیله احضار آشنایان (Familiars) انجام می گردد. حال شما می توانید انواع مختلفی از آشنایان را احضار کنید. هر کدام قابلیت خاصی داشته و ویژگی خاص خود را دارند.

4 نوع جادو در این بازی وجود دارد؛ گلمور (Glamour)، نکرومنسی (Necromancy)، سورسری (Sorcery) و آلکمی (Alchemy). علاوه بر این مورد، در این بازی دو نوع آشنایان نیز وجود دارد. آسترال (Astral)؛ این موجودات نسبت به جادو ضعیف هستند اما نقطه قوت آن ها ضربات فیزیکی است. اگر شما قصد حمله و مبارزه تن به تن دارید، این موارد برترین هستند. حالت بعدی نیز سابستنس (Substance) است. شما باید نقاط قوت و ضعف دشمن خود را شناخته و با توجه به آن استراتژی حمله خود را انتخاب کنید.

از لحاظ گرافیکی این بازی پیشرفت بسیاری داشته است. از نظر بصری همه چیز کاملاً معین بوده و بازی به طور کامل مدرن شده است. به نوعی شرکت سازنده تجربه این بازی را روی کنسول های تازه بهینه نموده است.

یکی از نکات جالب بازی دوباره ضبط کردن تمام صداگذاری ها است. با اینکار این بازی دیگر حالت قدیمی نداشته و حتی از لحاظ صدا نیز گریم گریمویر به روز شده است. حتی صدای این کاراکترها در مبارزه و بازی نیز بهبود یافته است.

به بازی گریم گریمویر درخت توانایی ها (Skill Tree) نیز اضافه شده است. با استفاده از آن شما می توانید قابلیت های تازه را انتخاب نموده و کاراکتر خود را ارتقاء دهید. در اصل با افزودن این مورد تجربه بازی برای هر فرد منحصر به فرد خواهد شد.

اگر شما زمانی حس کردید که فرایند بازی کند شده است، می توانید از قابلیت جلو بردن سریع (Fast Forward) بهره ببرید. همینطور اینکه در مبارزات قابلیت ذخیره میان مبارزه وجود دارد. به همین علت شما می توانید با هر فرایندی که دوست دارید بازی را ادامه دهید. همینطور اینکه حالت سخت این بازی از چیزی که در گذشته بود، دشوارتر شده است.

می توانید در ادامه تصاویر و تریلر منتشر شده از بازی GrimGrimoire OnceMore را ببینید.

منبع: Gematsu.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2006

به "بازسازی ویلا: بازی استراتژی قدیمی GrimGrimoire بازسازی و دوباره عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی ویلا: بازی استراتژی قدیمی GrimGrimoire بازسازی و دوباره عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید