بازسازی رزیدنت اویل 4 در کپ کام از سر گرفته شد

به گزارش گروه سرگرمی، با اینکه شرکت بازی سازی کپ کام رسما حرفی از ساخت نسخه ای جدید و بازسازی شده از رزیدنت اویل 4 نزده، اما شایعه ها و اطلاعات غیر رسمی متعددی وجود آن را تأیید نموده اند؛ طوری که مطمئن هستیم کپ کام مشغول ساخت یک بازسازی عظیم از رزیدنت اویل 4 است. پیش از این تصور می گردد که کپ کام ساخت این بازی را به صورت قراردادی به شرکتی دیگر سپرده، اما گویا این موضوع به تازگی تغییر نموده است.

بازسازی رزیدنت اویل 4 در کپ کام از سر گرفته شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

بهتر است از ساخت بازسازی رزیدنت اویل 4 به عنوان یک شایعه یاد نکنیم. اطلاعات موثقی که از آن منتشر شده اند به کنار، تمام اطلاعات مربوط به بازی های اینده کپ کام در قالب هک عظیم سرورهای این شرکت، به بیرون درز نموده اند. از برنامه های متعدد کپ کام برای ساخت قسمت های فرعی و اصلی رزیدنت اویل خبر داریم و می دانیم که ساخت بازسازی رزیدنت اویل 4 در این شرکت شروع شده است.

با این حال، اطلاعات منتشر شده از بازسازی رزیدنت اویل 4 همگی به یک نکته اشاره نموده بودند؛ اینکه کپ کام ساخت این بازسازی را به یکی از استودیوهای همکار خود سپرده و استودیوهای داخلی کپ کام روی این پروژه تنها نظارت می نمایند. گفته شده بود شرکت بازی سازی M-Two که بازسازی رزیدنت اویل 3 را برای کپ کام ساخته بود، طی قراردادی، ساخت بازسازی رزیدنت اویل 4 را هم شروع نموده است.

  • لیست کامل بازی های چند سال آینده کپ کام به بیرون درز کرد

اطلاعاتی جدید که از بازسازی رزیدنت اویل 4 منتشر شده اند، می گویند که کپ کام بازی را از M-Two گرفته تا تمام وکمال خودشان روی آن کار نمایند. دلیل این حرکت، اختلاف در چگونگی پیشبرد پروژه عنوان شده است. این طور که به نظر می رسد، پس از بازخوردهای منفی نسبت به بازسازی رزیدنت اویل 3، سازندگان این بازی یعنی همان استودیوی M-Two تصمیم می گیرند تا بازسازی رزیدنت اویل 4 را عینا شبیه به بازی اصلی بسازند.

با این حال، کپ کام که خود به تازگی رزیدنت اویل 2 را با تغییراتی نسبتا عظیم، برای مخاطبی مدرن دوباره ساخته است، موافق انجام این کار نبود. کپ کام ترجیح می دهد تا یک بازسازی با الهام از بازی اصلی ساخته گردد. گفته شده که کپ کام دلیلی بر ساخت یک بازسازی دقیقا شبیه به بازی اصلی نمی بیند و می خواهد رزیدنت اویل 4 را چه از نظر گیم پلی و چه از نظر طراحی مراحل و فرایند کلی، گسترش دهد.

طبق گزارش منتشر شده، توسعه بازسازی رزیدنت اویل 4 از سال 2018 در استودیوی M-Two شروع شده بود. این استودیو که به کپ کام در ساخت بازسازی رزیدنت اویل 3 یاری نموده، به طور کامل رهبری پروژه بازسازی رزیدنت اویل 4 را بر عهده می گیرد و هم زمان با قسمت سوم، روی این شماره مجموعه رزیدنت اویل هم کار می نماید.

  • از رزیدنت اویل تا مانستر هانتر؛ جزییات پروژه های آینده کپکام لو رفت

منابع این گزارش جدید که توسط وب سایت Video Games Chronicle منتشر شده، اضافه نموده اند که کپ کام به طور کلی ساخت پروژه را از ابتدا و توسط استودیوهای داخلی خود شروع خواهد نمود؛ یعنی بازه زمانی که پیش از این برای عرضه بازسازی رزیدنت اویل 4 در نظر گرفته شده بود، دیگر قابل اعتماد نیست. گویا نباید زودتر از 2023 انتظار عرضه این بازسازی را داشته باشیم.

منبع: Video Games Chronicle

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1369

به "بازسازی رزیدنت اویل 4 در کپ کام از سر گرفته شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازسازی رزیدنت اویل 4 در کپ کام از سر گرفته شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی رزیدنت اویل 4 در کپ کام از سر گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید