میز ناهارخوری مناسب برای خانه های کوچک

به گزارش گروه سرگرمی، شاید فکر کنید که در خانه های کوچک نمی شود میز ناهارخوری داشت. ولی باید بگوییم که اینطور نیست.

میز ناهارخوری مناسب برای خانه های کوچک

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

میز ناهارخوری خانه های کوچک

در این نوشتار از خبرنگاران به معرفی ایده هایی برای مدل میز ناهارخوری مناسب منزل های کوچک می پردازیم و اینکه چگونه قسمتی از منزل خود را مناسب فضای ناهارخوری کنید.

میزهای گرد

مدل میز ناهارخوری برای خانه کوچک، مدل گرد است. یک میز گرد جمع و جور معمولا می تواند افراد بیشتری را نسبت به میز مستطیلی دور خود جای دهد. علاوه بر این در گوشه های خانه هم می تواند قرار بگیرد.

از فضاها استفاده های چندگانه کنید

می توانید به گونه ای از میز ناهارخوری استفاده کنید که هم به عنوان فضای اضافی در کابینت استفاده شود و هم به عنوان میز ناهارخوری.

از میزهای تاشو استفاده کنید

اگر فکر می کنید به فضای بیشتری نیاز دارید، می توانید از میزهای تاشو استفاده کنید، تا زمانی که به آن نیازی ندارید آن را در گوشه از منزل قرار دهید.

علاوه بر این برخی از میزها می توانند به دیوار لولا شده و در مواقع نیاز باز شوند تا مورد استفاده قرار گیرند. در صورتی که فضای منزل مناسب چنین میزهایی است می توانید از آن ها هم استفاده کنید.

از میزهای گسترده شونده استفاده کنید

برخی از میزها قابلیت این را دارند که بزرگ تر شوند. در مواقعی که قرار است به عنوان میز تزیینی مورد استفاده قرار گیرند به صورت کوچک و جمع و جورند و در زمانی که قرار است به عنوان میز ناهارخوری مورد استفاده باشند، فضایشان بزرگ تر می شود و می تواند تعداد افراد بیشتری را گرد خود جمع کند. این مدل میز ناهارخوری برای مهمانی های پر جمعیت در خانه های کوچک کاربرد دارد.

میزهای نشستنی

در صورتی که می خواهید مدرنیته و سنت را با هم ترکیب کنید می توانید از میزهای نشستنی استفاده کنید. این میزها قابلیت تنظیم ارتفاع پایه را دارند. علاوه بر این می توانند گسترده شوند و برای تعداد افراد بیشتر هم مورد استفاده قرار گیرند.

دکوری که میز می شود!

این مدل میز ناهارخوری زمانیکه به عنوان دکور مورد استفاده قرار گیرد در گوشه ای از منزل حضور دارد و در زمانی که باید به عنوان میز ناهارخوری استفاده شود، قابلیت این را دارد که 10 تا 12 نفر را دور خود جای دهد.

میزهای چندکاره

این میزها معمولا میزهایی هستند که برای زمان چای خوری و قهوه مناسب هستند. اگر معمولا عادت دارید که روی کاناپه استراحت کنید، می توانید از این مدل میز ناهارخوری استفاده کنید. قابلیتی که در چنین میزهایی مشاهده می شود این است که می توان آن را تا کرد یا گسترده کرد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب انواع رومیزی برای میز ناهارخوری را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1246

به "میز ناهارخوری مناسب برای خانه های کوچک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میز ناهارخوری مناسب برای خانه های کوچک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید