معرفی 3000 خودروی پلاک مخدوش به پلیس در تهران

به گزارش گروه سرگرمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از معرفی 3000 خودرویی که نسبت به مخدوش کردن پلاک اقدام نموده بودند به پلیس راهور اطلاع داد.

معرفی 3000 خودروی پلاک مخدوش به پلیس در تهران

به گزارش گروه سرگرمی، محسن پورسیدآقایی صبح امروز در مراسم دو میلیونی شدن سامانه تهران من و آنالیز عملکرد مرکز جوابگویی این سامانه با بیان اینکه شهروندان می توانند با تماس به سامانه 137 و اتصال به داخلی 5 در خصوص طرح ترافیک، پارک حاشیه ای، کارت بلیت و ... سوالات خود را مطرح نمایند، گفت: صف انتظار برای اتصال به اپراتورهای جوابگویی میانگین 7 دقیقه است، ضمن آنکه اگر افراد از پاسخ ها قانع نشدند می توانند به ساختمان حافظ مراجعه نمایند.

وی اضافه نمود:در تیر ماه 31 هزار و 712 سوال در سامانه تهران من ثبت شد که 20 درصد این سوالات که حدود 6000 سوال می گردد مربوط به پلاک اشتباه بوده و افراد معتقدند که پلاک هایشان اشتباها مخدوش اعلام شده است.

وی با بیان اینکه مجموعا موضوع مخدوش کردن پلاک ها رو به کاهش است، گفت: شهروندان متوجه شده اند که پلاک در داخل محدوده طرح ترافیک نیز خوانده می گردد و دیگر نمی توانند آن را به صورت سنتی بپوشانند.

به گفته معاون شهرداری تهران، در سال گذشته 3000 خودروی پلاک مخدوشی به پلیس اعلام شد که جریمه شدند.

در ادامه زید آبادی مسئول سامانه جوابگویی تهران من با بیان اینکه این مرکز در ابتدا برای جوابگویی به سوالات طرح ترافیک، عوارض خودرو، پارک حاشیه ای، خرید بلیت و ... ایجاد شد، گفت: از ابتدای اجرای طرح جدید ترافیکی سوالات رشد 30 درصدی داشته اند.

وی با بیان اینکه در سال 97 عمده سوالات در خصوص طرح ترافیک بوده است اما از ابتدای سال 98 با حذف زوج و فرد سوالات در خصوص اجرای این طرح است گفت: بعضا شهروندان نیز سوالاتی در خصوص میزان اثرگذاری طرح ترافیک می پرسند.

مسئول سامانه جوابگویی تهران من اضافه نمود: از ابتدای تیرماه 23 هزار تماس با تهران من برقرار شده است.

وی با بیان اینکه در ابتدای راه اندازی این سامانه میزان تماس های رد شده 34 درصد بود گفت: خوشبختانه توانستیم میزان تماس های ردی را به 4 درصد برسانیم.

مسئول سامانه جوابگویی تهران من با بیان اینکه 24 کانتر به صورت سه شیفت و 24 ساعته جوابگوی سوالات شهروندان هستند، گفت: از ابتدای راه اندازی این سامانه یک میلیون و 580 هزار تماس از سوی شهروندان با این سامانه برقرار شده است و این در حالیست که پاسخ سوالات پر تکرار را به صورت صدای ضبط شده در اختیار شهروندان قرار می دهیم.

زیدآبادی بیان اینکه 13 درصد تماس ها با سامانه تهران من تکراری است، گفت: سوالات پر تکرار را به صورت آنلاین و در قالب فایل صوتی برای شهروندان پخش می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 226

به "معرفی 3000 خودروی پلاک مخدوش به پلیس در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 3000 خودروی پلاک مخدوش به پلیس در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید