شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد

به گزارش گروه سرگرمی، با توجه به شرایط بحرانی استان خوزستان در همه گیری کرونا، سازمان هواپیمایی کشور جزئیات و شرایط پرواز به خوزستان را اظهار داشت.

شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد

خبرنگاران - معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از کاهش پروازهای استان خوزستان خبر داد و گفت: مسافران قبل از سفر به این استان باید تست PCR انجام دهند.

چندی است که مردم استان خوزستان شرایط نگران کننده ای بابت شیوع ویروس کرونا دارند و شرایط مبتلایان و جانباختگان کرونایی در این استان بدتر می شود، چرا که کرونای انگلیسیبه خوزستان وارد شده است و در پی بروز این بحران، ستاد ملی مقابله با کرونا مرزهای آن را تقریبا بسته است و پروتکل های به مراتب سختگیرانه تری برای خوزستان و خوزستانی ها اعمال می شود.

ابوالقاسم جلالی - معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری- نیز در گفت وگو با ایسنا درباره جزییات و شرایط پرواز به خوزستان اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص بوجود آمده در استان خوزستان که ناشی از گسترش ویروس در آنجاست، تعداد پروازها به این استان کاهش یافته و بر اساس دستورالعمل صادر شده سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی، موظفند با ارسال پیامک به مسافرین، آن ها را به لغو پرواز خود ترغیب کنند.

وی افزود: تمامی مسافرانی که قصد پرواز به و از استان خوزستان به استان های دیگر کشور را دارند باید پاسخ منفی تست PCR را در هنگام عزیمت به همراه داشته باشند.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص احتمال قطع پروازها به این استان گفت: هماهنگی کامل بین ستاد ملی مقابله با کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری وجود داشته و در صورت ابلاغ این ستاد مبنی بر قطع پروازها این اقدام انجام می شود.

جلالی همچنین از مسافران در خواست کرد: برای کنترل ویروس و جلوگیری از شیوع بیشتر در صورت امکان از پرواز غیر ضروری به استان خوزستان خودداری کنند.

منبع: بیت ران
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1537

به "شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پرواز به خوزستان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید