ترفند هایی برای برخورد با شوهر بچه ننه!

به گزارش گروه سرگرمی، مردان زیادی در اطراف ما به گذران عمر می پردازند که شاید هنوز به آن بلوغ فکری که یک مرد باید به آن برسد، نرسیده باشند.

ترفند هایی برای برخورد با شوهر بچه ننه!

به گزارش خبرنگار ، مردان بی شماری در دنیای اطراف ما زندگی می نمایند که شاید هنوز به آن بلوغ فکری که یک مرد باید به آن برسد، نرسیده باشند و یا مردانی که صفت بچه ننه بودن را به دنبال خود یدک می کشند و این امر سبب آزار همسرشان می گردد و باید راهکاری برای آن پیدا کرد.

در همین راستا امروز قصد دارد تا به معرفی ویژگی های یک مرد که در حقیقت یک پسربچه است و همچنین بپردازد، پس پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

حتما بار ها پیش آمده که در روبرو با یک مرد بزرگسال به خودتان بگویید او یک پسر بچه است نه یک مرد! بله حتما بسیار پیش آمده است.

نشریه تلگراف گزارشی را ارائه داده است که می گوید؛ مردان در سن 43 سالگی به بلوغ کامل می رسند؛ یعنی 10 سال دیرتر از زنان، اما این مردان چه نشانه هایی دارند؟

  • 1. شما همه چیز را حساب می کنید.

اگر حداقل هر از گاهی هم دست در جیب اش نمی کنم، هنوز مرد نشده است.

  • 2. نمی تواند خانه را تمیز کند.

اتاق پسربچه ها همیشه شلوغ و به هم ریخته است، اما مرد واقعی می داند چگونه همه جا را گردگیری و مرتب کند.

  • 3. هرگز برنامه ریزی ندارد.

نه برنامه ریزی برای شام، و نه برنامه ریزی شغلی. این پسربچه راه به هیچ جا نمی برد.

  • 4. 10 سال است که یک لباس را پوشیده است.

نه یک نوع لباس، بلکه یک لباس. اگر مادرش همه تصمیم ها را راجع به لباس پوشیدن اش می گیرد، ترک اش کنید.

  • 5. هرگز رابطه جدی نداشته است.

اگر شما نخستین دختر جدی و مهم زندگی اش هستید، در انتظار آینده سختی برای خود باشید.

  • 6. از مسئولیت متنفر است.

مرد ها همیشه دنبال مسئولیت نیستند (هیچ کس دنبال مسئولیت نیست)، اما در نهایت آن را خواهند پذیرفت.

خصوصیات افراد برون گرا را بشناسید! +آزمون برون گرایی و درون گرایی

یک پسربچه تحت هیچ عنوان مسئولیت را تحمل نخواهد نمود.

  • 7. شما را دست می اندازد.

مردان واقعی فرق بین شوخی بامزه و آزار کلامی را به خوبی درک می نمایند، اما پسربچه ها این توانایی را ندارند.

  • 8. نمی تواند اشتباهاتش را بپذیرد.

یک مرد واقعی مسئولیت اشتباهاتش را نیز گردن می گیرد. یک پسربچه دائما آن ها را انکار می نماید، آن ها را گردن شما می اندازد، یا آن قدر بداخلاقی می نماید تا اشتباهاتش را فراموش کنید.

  • 9. به دوستان تان حسادت می نماید.

یک مرد واقعی لزوما با دوستان تان دوست نمی گردد، اما برای آن ها احترام و ارزش قائل است. پس دقت کنید، اگر طرف تان به دوستان شما حسودی می نماید، آن را یک نشانه بد تلقی کنید.

  • 10. عزت نفس ندارد.

اگر وی دائما خود را تحقیر می نماید و هیچ تلاشی نیز برای بهبود این وضعیت به عمل نمی آورد، لحظه ای به فکر درمان کردنش نیفتید. به سرعت ترک اش کنید!

تشخیص ویژگی های شخصیتی از روی دست خط

با شوهر بچه ننه تان چه کنید؟

ازدواج با یک مرد بچه ننه خیلی هم بد نیست. مردی که با مادرش خیلی صمیمی است، ویژگی بدی ندارد، بلکه مردی که انگار بدون نظر و اجازه مادرش نمی تواند کاری بکند، مشکل ساز است.

1. تسلیم همه خواسته هایش نشوید

شاید همسر شما عادت نموده باشد که مادرش همه توقعات او را برآورده کند و تَر و خشکش کند، اما این دلیل نمی گردد که شما هم همین کار را بکنید. خیلی مهم است که حد و حدودی مشخص کنید و بگذارید همسرتان بداند شما مثل مادرش با او رفتار نخواهید کرد. شوهر شما می تواند هر وقت که دلش خواست با مادرش مثل یک پسربچه رفتار کند، اما وقتی که با شماست، باید مثل یک مرد رفتار کند؛ مردی که می تواند همه کارهایش را خودش انجام بدهد.

10 عادت ساده که ویژگی های شخصیت تان را آشکار می نمایند

همسرتان ممکن است برای اینکه شما را وادار کند مثل مادرش با او رفتار کنید، دست به دغل کاری بزند، بنابراین وقتی شما را متهم کرد که دوستش ندارید و اهمیتی به احتیاجهایش نمی دهید، باید قوی باشید و تسلیم نشوید. او خودش هم به اتهام هایی که به شما وارد می نماید عقیده ندارد، اما آن ها را می گوید تا به خواسته اش برسد. اگر فریب بخورید و دلتان بسوزد و تسلیم شوید، او همچنان به این صحنه سازی ها ادامه خواهد داد تا همیشه راهش را هموار کند.

2. قبول نکنید که با مادرش زندگی کنید

اگر شوهرتان خیلی به مادرش وابسته است، فکر خوبی نیست که در منزل مادرش زندگی کنید. چون این احتمال وجود دارد که رابطه مادر و پسری به رابطه زناشویی شما اولویت داده گردد و در هر شرایطی همسرتان طرف مادرش را بگیرد تا او رنجیده نگردد.

حتی ممکن است وقتی بگومگویی بین تان روی می دهد، شوهرتان پیش مادرش برود. هر چند اگر در خانه مادرشوهرتان زندگی نکنید، هم او می تواند همین کار ها را بکند، اما فاصله مکانی بالاخره تا حدودی یاری تان خواهد نمود. قرار نیست در زندگی مشترک تان احساس کنید انتخاب اول نیستید.

اگر هنوز نامزد هستید و می دانید که شما و همسرتان از جنبه مالی، توان و امکان مستقل زندگی کردن را ندارید، اصلا ازدواج نکنید! یا اگر ازدواج نموده اید و حالا به دلیل بحران مالی نمی توانید هزینه زندگی مستقل را بپردازید، والدین همسرتان به شما پیشنهاد داده اند نزد آن ها زندگی کنید، حتما زمان محدودی را در نظر بگیرید و برای حل مشکل مالی خود یک راه درست پیدا کنید، نه اینکه با خیال راحت از این پیشنهاد استقبال کنید.

جذابیت های مردان پولدار برای دختران دم بخت/ زنان، عاشق مردی با این خصوصیات می شوند

باید بدانید که با وابسته شدن به خانواده همسر، به طرز جبران ناپذیری به زندگی زناشویی خود لطمه خواهید زد.

3. پیش مادرشوهرتان گله نکنید

اصلا کار درستی نیست که پیش مادرشوهر بروید و از او بخواهید دست از سر پسرش بردارد! اگر می خواهید در مورد موقعیتی که پیش آمده با کسی حرف بزنید مطمئنا آن نفر همسر شماست. عصبانی نباشید و کلام تان را کنترل کنید.

رویکرد هوشمندانه ای در پیش بگیرید، تقریبا احساسی حرف بزنید و به همسرتان بگویید کمی حسادت می کنید و دوست دارید اوقات دو نفره بیشتری داشته باشید.

ویژگی های زن مورد علاقه مردان چیست؟

به او یادآوری کنید که مادرش را دوست دارید و منظورتان این نیست که فقط ماهی یکبار به او سر بزنید، اما نباید به این دلیل که تنهاست یا معمولا جایی نمی رود، در تمام تفریحات و فعالیت های شما همراه تان باشد.

شرح دهید که نمی خواهید مادرش را از زندگی تان حذف کنید، بلکه شما دو نفر هم به زمان مختص خودتان برای ارتباط بهتر به عنوان یک زوج احتیاج دارید.

4. اجازه ندهید مادر شوهرتان برای زندگی شما تصمیم بگیرد

اشکالی ندارد مثلا گاهی لباس همسرتان را مادرش انتخاب کند یا بخرد یا غذای مورد علاقه اش را درست کند، اما اگر همسر شما قادر نیست بدون دخالت و نظر مادرش برای خودش یا زندگی مشترک تان تصمیم بگیرد، معضلی است که باید رفع گردد. نباید اجازه دهید مادر همسرتان برای شما دو نفر تصمیم بگیرد.

هرگز با مردی که این خصوصیات را دارد ازدواج نکنید

او نباید در تصمیمات شخصی، مالی، کاری، تربیت بچه ها و یا اینکه مسافرت کجا بروید و کجا نروید، دخالت کند، مگر اینکه شما خودتان مستقیما از او نظر بخواهید. همچنین در اختلافات زناشویی تان نباید او را وارد کنید.

اگر همسرتان خیلی به مادرش وابسته است، جنبه هایی را که این وابستگی به ضرر زندگی مشترک تان تمام می گردد، شناسایی کنید. ممکن است در دوران آشنایی و نامزدی علائمی می دیده اید، اما اهمیت نداده اید، پس اگر حالا این علائم را به خوبی می بینید و اثرش پیداست، باید هر چه زودتر رفع شان کنید و توصیه می کنیم از یک مشاور خوب یاری بگیرید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 52

به "ترفند هایی برای برخورد با شوهر بچه ننه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفند هایی برای برخورد با شوهر بچه ننه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید