بازارچه های موقت صنایع دستی در بوشهر راه اندازی می شود

به گزارش گروه سرگرمی، سرپرست معاونت صنایع دستی بوشهر از برپایی بازارچه های موقت صنایع دستی در ایام نوروز خبر داد.

بازارچه های موقت صنایع دستی در بوشهر راه اندازی می شود

به گزارش گروه سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر ، لیلا رحیمی سرپرست معاونت صنایع دستی این اداره کل با بیان عرضه محصولات صنایع دستی استان در ایام نوروز گفت: برای عرضه این محصولات در اغلب شهرهای استان تدابیری برای برپایی بازارچه های موقت صنایع دستی اندیشیده شده است و این بازارچه ها با همکاری سازمانها و ادرات هر شهر قبل از شروع ایام نوروز بر پا خواهند شد.

رحیمی ادامه داد: هر ساله این نمایشگاه ها در کنار معرفی صنایع دستی استان به معرفی غذاها ، آداب ، سنن و پوشش منطقه نیز می پردازد و جذابیت بازدید و خرید را چند برابر می کند.

سرپرست معاونت صنایع دستی همچنین درباره کیفیت محصولات ارائه شده در این بازارچه ها گفت: امسال محصولات ارائه شده دارای کیفیت خوبی بوده و بعضا کارهای جدیدی از صنایع دستی نیز ساخته شده است و در برخی از محصولات نیز با تغییرات فیزیکی کوچکی آنها را کاربردی تر کرده اییم که این مهم می تواند تاثیر بسزایی در فروش داشته باشد.

رحیمی در انتها با اشاره به روند رو به رشد توسعه صنایع دستی گفت: امیدواریم که با برپایی این بازارچه ها و با معرفی این صنایع دستی بیش از همیشه در معرفی محصولات استان به هموطنان تلاشی کرده باشیم و پس از آن روند رو به رشد و توسعه را بیش از پیش ادامه دهیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 115

به "بازارچه های موقت صنایع دستی در بوشهر راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازارچه های موقت صنایع دستی در بوشهر راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید