اصفهانیان: در جریان امور کمیته داوران هستم

به گزارش گروه سرگرمی، سرپرست کمیته داوران گفت: از داوران می خواهم تمرینات آمادگی جسمانی خود را به طور مرتب و مداوم انجام دهند.

اصفهانیان: در جریان امور کمیته داوران هستم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان درباره فعالیت خود در کمیته داوران گفت: پیش از هر چیز وظیفه می دانم از زحمات و کوشش های اسماعیل صفیری در مدت حضور در این کمیته داشتند تشکر کنم. همچنین از حسن اعتماد آقایان بهاروند، سرپرست و نبی دبیرکل فدراسیون کمال سپاس را دارم. با توجه به اینکه بنده پیش از این به عنوان عضو کمیته داوران حضور داشتم، کما و بیش در جریان امور قرار دارم. امیدوارم در کنار برنامه ریزی دسته جمعی همکارانم به اهداف مدنظر برسیم.

وی در ادامه بیان نمود: با توجه به اینکه در آستانه مسابقات لیگ فوتبال هستیم باید ترتیبی اتخاذ کنیم تا داوران آمادگی های لازم را برای قضاوت در مسابقات داشته باشند برهمین اساس مقرر شد دوره پیش فصل داوران لیگ برتر را به صورت وبینار برای داوران برگزار کنیم.

سرپرست کمیته داوران در مورد برگزاری آزمون بدنی در هیات فوتبال استانها گفت: تست های آمادگی جسمانی را با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی، در هیات های فوتبال استان سراسر کشور با حضور نماینده دپارتمان داوران انجام خواهیم داد. از داوران می خواهم تمرینات آمادگی جسمانی خود را به طور مرتب و مدوام انجام دهند و از فشار تمرینات کم نکنند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون اضافه نمود: سال های گذشته دوره های توجیهی و دانش افزایی داوران را با حضور مدرسین برجسته بین المللی برگزار می کردیم که متاسفانه سال جاری بخاطر شیوع ویروس کرونا و سلامت داوران این دوره ها را به صورت مجازی برای داوران لیگ های برتر، دسته یک و دسته دو برگزار خواهیم کرد.

اصفهانیان در انتها خاطر نشان کرد: ما بایستی همدل، همراه و با انگیزه برای پویایی داوری و هر چه بهتر برگزار کردن مسابقات قدم برداریم و از همه اعضای خانواده عظیم داوری می خواهم در این راستا همراه ما باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1251

به "اصفهانیان: در جریان امور کمیته داوران هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: در جریان امور کمیته داوران هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید