گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: شناگران ایران انگیزه بالایی برای ارائه بهترین عملکردشان در جاکارتا دارند

به گزارش گروه سرگرمی، سرمربی تیم ملی شنای کشورمان گفت: همه شناگران ایران انگیزه بالایی دارند تا بتوانند بهترین عملکرد خود را در بازی های آسیایی 2018 داشته باشند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: شناگران ایران انگیزه بالایی برای ارائه بهترین عملکردشان در جاکارتا دارند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خشایار حضرتی ضمن بیان این مطلب گفت: طی چند روزی که به محل بازی های آسیایی رسیدیم، شرایط دهکده خوب و محل اسکان و تغدیه هم خوب و تمیز است. استخر مسابقات نیز شرایط استانداردی دارد.

وی در ادامه اضافه نمود: با این وجود، قدری ناهماهنگی در زمان بندی حرکت اتوبوس ها وجود دارد که به برنامه ریزی تمرینات آسیب می زند. امیدواریم این مشکل تا افتتاحیه مسابقات رفع گردد.

سرمربی تیم ملی شنای کشورمان درباره وضعیت شناگران ایران نیز گفت: همه شناگران ایران انگیزه بالایی دارند تا بتوانند بهترین نمایش خود را در جاکارتا داشته باشند. آنها حریفان بسیار قدرتمندی دارند که از بهترین های شنای دنیا به شمار می روند. امیدوارم بتوانند حاصل کوشش خود را ببینند.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 447

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: شناگران ایران انگیزه بالایی برای ارائه بهترین عملکردشان در جاکارتا دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: شناگران ایران انگیزه بالایی برای ارائه بهترین عملکردشان در جاکارتا دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید