کانادایی ها حتی بدون در نظر دریافت مسائل اقتصادی ناشی از پاندمی،در بازپرداخت وام مسکن مشکل دارند

به گزارش گروه سرگرمی، بیشتر کانادایی ها باور دارند می توانند در دوران پاندمی وام مسکن خود را پرداخت نمایند، فقط این کار برای همه آسان نخواهد بود. گروه Mortgage Pros Canada که نماینده کارگزاران وام مسکن است، یک نظرسنجی درباره اثرات پاندمی انجام داده که نتایج آن نشان می دهد که بیشتر افراد می توانند پول وام مسکن را فراهم نمایند، اما می گویند حتی در حالی که درآمدشان کمتر نشود هم در پرداخت مشکل خواهند داشت.

کانادایی ها حتی بدون در نظر دریافت مسائل اقتصادی ناشی از پاندمی،در بازپرداخت وام مسکن مشکل دارند

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

بدون از دست دادن درآمد، بیشتر مالکان خانه در کانادا گفتند می توانند وام مسکن شان را بدهند. از این افراد، 67 درصد بدون هیچ مسئله ای پرداخت شان را ادامه می دهند. 24 درصد پرداخت های شان را انجام می دهند، اما مشکلاتی خواهند داشت. روی هم رفته، کمتر از یک نفر از هر 10 نفر گفتند نمی توانند به طور منظم وام مسکن خود را پرداخت نمایند.

از افرادی که نمی توانند بدون صورت دریافت هیچ تغییری به طور مداوم پرداخت های خود را انجام بدهند، 7 درصد سختی زیادی دارند. تنها 2 درصد از آن ها حس می نمایند مجبور می شوند فقط بخشی از پرداخت های شان را انجام دهند یا به طور غیرمنظم پرداخت نمایند. این رقم خیلی عظیمی نیست، اما هنوز عجیب است که این تعداد بدون هیچ تغییری در درآمد مشکل دارند.

افرادی که درآمدشان به خاطر پاندمی به مشکل خورده با سختی بیشتری روبرو هستند. تنها 24 درصد از افراد در این جامعه آماری گفتند می توانند بدون هیچ مسئله ای پرداخت های شان را انجام بدهند. بیشتر افراد یا 54 درصد گفتند با مشکل به پرداخت های شان رسیدگی خواهند کرد. تعداد افرادی که باید تعدادی از پرداخت ها را جا بیندازند در این جمع به 5 درصد می رسد و 2 درصد هم گفتند کلا نمی توانند پرداختی انجام دهند.

در میان افرادی که پیش از پاندمی کار نداشتند، بیشترشان یا 57 درصد گفتند حس می نمایند مسئله ای در پرداخت نخواهند داشت و 36 درصد گفتند با کمی مشکل پرداخت های شان را منظم انجام خواهند داد.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1141

به "کانادایی ها حتی بدون در نظر دریافت مسائل اقتصادی ناشی از پاندمی،در بازپرداخت وام مسکن مشکل دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادایی ها حتی بدون در نظر دریافت مسائل اقتصادی ناشی از پاندمی،در بازپرداخت وام مسکن مشکل دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید