هراس اشرف غنی از پاسخگویی به مردم؛ رئیس جمهور حاضر به مناظره نشد

به گزارش گروه سرگرمی، رئیس جمهور افغانستان قرار بود تا با رئیس اجرایی افغانستان در یک برنامه تلویزیونی مناظره کند اما به گفته کارشناسان به دلیل عملکرد ضعیف و عدم توانایی جوابگو بودن در برابر این کاستی ها در این مناظره حضور نیافت.

هراس اشرف غنی از پاسخگویی به مردم؛ رئیس جمهور حاضر به مناظره نشد

به گزارش دفتر منطقه ای گروه سرگرمی، اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان و رئیس تیم انتخاباتی دولت ساز قرار بود شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی به مناظره با عبدالله عبدلله رئیس اجرایی دولت و رئیس تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی بپردازد اما حاضر به مناظره نشد.

به گزارش شبکه خبری آریانا، پیش از برگزاری مناظره تیم های تشریفاتی و امنیتی ریاست جمهوری تا آخرین دقایق در استودیو حضور داشتند اما در دقایق پایانی غنی از حضور در مناظره انصراف داد.

پس از آن نیز تیم دولت ساز با انتشار بیانیه ای دلیل عدم حضور در مناظره و به تعویق انداختن آن را فاقد برنامه بودن عبدالله مطرح نمود اما رئیس تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی ضمن حضور در مناظره به سوالات پاسخ داد.

شریک اشرف غنی در حکومت وحدت ملی درباره انصراف غنی برای حضور در مناظره نیز گفت: غنی توان مذاکره با من را ندارد.

بعضی کارشناسان نیز بر این باورند که رئیس جمهور افغانستان که به دوباره افتتاح کردن پروژه ها روی آورده، پاسخی برای عملکرد ضعیفش در طی 5 سال گذشته از جمله افزایش ناامنی ها، وضعیت بد مالی، کشتار غیرنظامیان و همچنین حملات هدفمند علیه شیعیان در این کشور نداشته و به این نتیجه رسیده که تخریب عدم مناظره با عبدالله کمتر از حضور در این برنامه خواهد بود.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 308

به "هراس اشرف غنی از پاسخگویی به مردم؛ رئیس جمهور حاضر به مناظره نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هراس اشرف غنی از پاسخگویی به مردم؛ رئیس جمهور حاضر به مناظره نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید