نگران کننده تر از ویروس کرونا در کشور داریم ، مجلس بعدی مستقیماً سرکوب روحانی را در دستور کار قرار می دهد

به گزارش گروه سرگرمی، احمد خرم گفت : مجلس یازدهم، مثل هفتمین دوره، با وزرا کاری نخواهد داشت و مستقیماً سرکوب روحانی را در دستور کار قرار خواهد داد.

نگران کننده تر از ویروس کرونا در کشور داریم ، مجلس بعدی مستقیماً سرکوب روحانی را در دستور کار قرار می دهد

به گزارش گروه سرگرمی به نقل از اعتماد آنلاین، احمد خرم فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شکل گیری مجلس یازدهم مرا یاد رد صلاحیت 3400 نفره در انتخابات مجلس هفتم می اندازد.

وی اضافه نمود: هم در سال 78 و هم در سال 98، یک شیوه حذفی از برخورد را با اعمال ردصلاحیت فله ای پیگیری کردند تا اصلاح طلبان نتوانند خودشان را در معرض رأی مردم قرار دهند. در واقع در هر دو مقطع زمانی اصولگرایان تندرو احساس کردند قافیه را باخته اند. به همین خاطر هم انتخابات مجلس هفتم و هم انتخابات مجلس یازدهم در فضایی کاملاً غیررقابتی برگزار گردید.

خرم اضافه نمود: درباره اینکه مجلس یازدهم چه عملکردی در قبال دولت خواهد داشت باید منتظر و امیدوار بود که تندروی ها کنار گذاشته گردد. یادم می آید در مجلس هفتم، تندروها به این نتیجه رسیدند، که مرا استیضاح نمایند. حتی تندروهای مجلس هفتم در جلسات گفته بودند خرم در دولت آدم قلدری است و باید بینی اش را به خاک بمالیم و به خیال خودشان با استیضاح بینی دولت را به خاک مالیدند، که البته خیال باطلی داشتند.

وزیر راه دولت اصلاحات اضافه نمود: آنها در حالی در این وهم به سر می بردند که آن استیضاح باعث شد بُرد من در بین مدیران و البته مردم کوچه بازار بُردِ سیاسی بیشتری از قبل گردد. همچنین در جلسه استیضاح خیلی از مسائل برای مردم روشن شد و جامعه فهمید تندروها دنبال کار و برطرف مسائل نیستند. حتی بعضی از استیضاح نماینده ها بعداً در محافل مختلف و حتی پیش خود من ابراز پشیمانی کردند.

خرم تاکید نمود: تحرکات احتمالی مجلس یازدهم با دولت را می توان از چند جنبه آنالیز کرد؛ مثلاً در اینکه برخورد تند و حذفی با دولت خواهند داشت شک و تردیدی نیست. در حالی که در وهله اول باید با در نظر دریافت شرایط و بحران ها، از درگیری پرهیز کرد تا بتوانیم با انسجام از شرایط پرخطر فعلی عبور کنیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی در ادامه گفت: مجلس یازدهم مثل هفتمین دوره، با وزرا کاری نخواهد داشت و مستقیماً سرکوب روحانی را در دستور کار قرار خواهد داد. حتی بعضی از کاندیداها رسماً اعلام کردند برای شکستن کلید روحانی آمده اند و آماده اند. معلوم است دود این رفتار حتماً به چشم ملت خواهد رفت و باید گفت این نگران نماینده تر از ویروس کروناست.

او ادامه داد: همچنین سابقه تاریخی به ما یادآوری می نماید رهبری معظم انقلاب هیچ وقت با برخورد حذفی موافق نبوده اند و از این پس هم نخواهند بود؛ یعنی ایشان همواره طرف دولت را می گیرند. پس امیدوارم این بار هم جلوی تخریب، مقابله و تخاصم گرفته گردد.

احمد خرم گفت: با وجود اینکه از مجلس یازدهمی ها شناخت کافی دارم، باز هم امیدوارم مجلسی که یکدست شده است با متانت از همه ظرفیت های کشور بهره ببرد و از یکسویه و یکدست شدن نظام مدیریتی کشور جلوگیری نمایند تا از بحران به بن بست نرسیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 886

به "نگران کننده تر از ویروس کرونا در کشور داریم ، مجلس بعدی مستقیماً سرکوب روحانی را در دستور کار قرار می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگران کننده تر از ویروس کرونا در کشور داریم ، مجلس بعدی مستقیماً سرکوب روحانی را در دستور کار قرار می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید