نویدکیا: دیگر شانسی برای اشتباه کردن نداریم، سپاهان و ذوب آهن همواره رقیب بوده اند اما دشمن نه

به گزارش گروه سرگرمی، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: دیگر شانسی برای اشتباه نداریم اما می دانیم ذوب آهن تیم خوبی است و با تغییراتی هم که داشته روز به روز بهتر می گردد.

نویدکیا: دیگر شانسی برای اشتباه کردن نداریم، سپاهان و ذوب آهن همواره رقیب بوده اند اما دشمن نه

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، محرم نویدکیا عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از شهرآورد فوتبال اصفهان در هفته چهاردهم لیگ برتر با تسلیت درگذشت علی انصاریان از طرف باشگاه سپاهان، بازیکنان و کادر فنی این تیم گفت: امیدوارم راهکارهای بهتری در پیش بگیریم تا چنین اتفاقات تلخی دیگر تکرار نگردد. در دو هفته گذشته اتفاقات تلخی برای جامعه هنری و ورزشی افتاد و امیدوارم پروتکل های بهداشتی را بهتر رعایت کنیم تا دیگر شاهد از دست دادن عزیزان خود نباشیم.

وی اضافه نمود: نتیجه بازی هفته گذشته را در حالی از دست دادیم که می توانست بسیار به ما یاری کند، بنابراین دیگر شانس اشتباه کردن نداریم اما می دانیم ذوب آهن تیم خوبی است و در هفته های گذشته نتایج بهتری کسب نموده و با تغییرات زیادی هم که داشته روز به روز بهتر می گردد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: ذوب آهن به همان نسبت که شرایط خوبی در جدول ندارد از نظر فوتبالی تیم خوبی است و ممکن است برای هر تیمی خطرناک باشد. بنابراین ما باید با تمرکز بالا بازی کنیم و تا جایی که می توانیم روی دروازه این تیم موقعیت گلزنی ایجاد نموده و از شانس های خود استفاده کنیم و مراقب ضدحملات احتمالی این تیم هم باشیم.

نویدکیا با بیان اینکه دربی اصفهان همیشه بازی جذابی بوده است، گفت: امیدوارم فردا نیز شاهد بازی جذابی باشیم و هر تیمی که لیاقت دارد برنده این ملاقات گردد.

وی درباره نتایج پر فراز و نشیب تیمش با وجود ارائه بازی خوب توضیح داد: این موضوع را قبول دارم. تیم های عظیم به همان نسبت که خوب بازی می نمایند باید نتیجه هم بگیرند. در اوایل فصل چون نوع بازی تیم تغییر نموده بود کمی به مشکل برخورده بودیم اما کم کم فرایند تیم بهتر شده بود و تا هفته گذشته شرایط مان بد نبود و توانسته بودیم خود را در شرایط خوبی نگه داریم اما متأسفانه برابر شهرخودرو نتیجه را از دست دادیم. از طرف دیگر، نه تنها در فوتبال ایران بلکه در تمام جهان به دلیل عدم حضور تماشاگران در استادیوم ها، تمام تیم ها با تمرکز بالاتری بازی می نمایند و فشاری روی مربیان و بازیکنان نیست و با شیوع کرونا دیگر تیم ضعیف و قوی وجود ندارد، پس هر تیمی شانس برد دارد و هر تیمی ممکن است ببازد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه در زمان شیوع کرونا دیگر بازی خانگی و بیرون از خانه با نبود طرفداران معنا و اهمیتی ندارد، اضافه نمود: قبول دارم که کمی در کسب نتیجه آن طور که باید نبوده ایم و باید به همان نسبت که خوب بازی می کنیم، به مرور زمان نتایج خود را به ثبات برسانیم که طرفداران هم راضی شوند.

نویدکیا بیان نمود: سپاهان در 4-5 سال گذشته نتوانسته قهرمان گردد که برای طرفداران و باشگاه سخت بوده است. از طرف دیگر باشگاه سپاهان برنامه ریزی هایی انجام داد و استیماچ که سرمربی تیم ملی کرواسی بود را به خدمت گرفت اما به نتیجه نرسید. سپس عبدالله ویسی که سال قبل از آن با تیمش قهرمان لیگ شده بود را آوردند که باز هم نتیجه نداد و در ادامه، آقای کرانچار و آقای قلعه نویی هم که با آنها هم سابقه قهرمانی داشتیم نتوانستند با سپاهان جامی کسب نمایند. به همین دلیل فشار مضاعفی روی بازیکنان وجود دارد و دلشان می خواهد خوب بازی نمایند و جام بیاورند اما باید این واقعیت را هم بپذیرند که تنها کوشش و خوب بازی کردن مهم نیست و باید تمرکز داشته باشند و در شرایط سخت خود را کنترل نمایند.

وی اضافه نمود: بازیکنان باید بدانند وقتی مانند هفته گذشته نتیجه بازی یک-یک است نباید بی محابا و بدون فکر حمله نمایند و در زمانی که تیم 2 بر یک عقب است، باید خود را کنترل نموده و تیم را به بازی برگردانند چون سپاهان تیمی است که هر زمان عقب بیفتد این شانس را دارد که به بازی برگردد، بنابراین بازیکنان باید تا جایی که می توانند تمرکز خود را تا لحظه آخر حفظ نمایند. اگر توانستیم این کار را انجام دهیم می توانیم در رقابت با تیم های عظیم برای کسب عنوان قهرمانی باقی بمانیم و در غیر این صورت، قطعاً نمی توانیم رقابت نزدیکی بر سر قهرمانی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: آرزو می کنم فردا بازی خوبی بین سپاهان و ذوب آهن ببینیم. ما دو تیم همیشه رقیب بوده ایم اما هیچ گاه مانند بسیاری از تیم ها دشمن یکدیگر نبوده ایم. ما همیشه دو رقیب قابل احترام هستیم و کوشش می کنیم فردا بازی خوبی انجام دهیم.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1453

به "نویدکیا: دیگر شانسی برای اشتباه کردن نداریم، سپاهان و ذوب آهن همواره رقیب بوده اند اما دشمن نه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: دیگر شانسی برای اشتباه کردن نداریم، سپاهان و ذوب آهن همواره رقیب بوده اند اما دشمن نه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید