لیگ ملت های والیبال، پیروزی سه بر صفر ایران مقابل بلغارستان

به گزارش گروه سرگرمی، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از هفته پنجم لیگ ملت های والیبال 2019 به مصاف تیم ملی بلغارستان رفت و توانست در سه ست پیاپی حریف را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

لیگ ملت های والیبال، پیروزی سه بر صفر ایران مقابل بلغارستان

به گزارش خبرنگاران، از ساعت 22:10 امشب (شنبه، 8 تیر ماه 1398) تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از هفته پنجم لیگ ملت های 2019 به مصاف تیم میزبان یعنی کشور بلغارستان رفت.

در این بازی تیم ملی ایران با ترکیب دوم خود به میدان رفت و فرهاد قائمی، مسعود غلامی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغر مجرد، محمدرضا مؤذن (لیبرو)، پوریا یلی و جواد کریمی ترکیب تیم ملی ایران را تشکیل می دادند. تیم ملی بلغارستان نیز با ترکیب جیورجیو، آتاناسو، گوتسو، پنچو، سگانوف، سالپاروف (لیبرو) و سوکولو به مصاف شاگردان ایگور کولاکوویچ رفت.

ست اول: 25 - 23 ایران

تیم ملی ایران در این بازی ست نخست را خوب آغاز نکرد و با سه امتیاز از بلغارها عقب افتاد اما پس وقت استراحتی که کولاکووچ گرفت، بازیکنان جوان ایران با ورود به زمین عملکرد بهتری داشته و بازی را 4 - 4 به تساوی کشاندند. در ادامه باز هم این بلغارستان بود که از ایران پیش افتاده و 8 - 6 وقت استراحت فنی اول را از آن خود کرد. در ادامه بلغارها با حمایت طرفداران خود 14 - 12 از ایران پیش افتادند اما بازیکنان ایران با درخشش جواد کریمی در دادن پاس های سرعتی بازی را در امتیاز 15 به تساوی کشاند. با این وجود بلغارها بودند که 16 - 15 وقت استراحت فنی دوم را هم از آن خود کردند.

با آغاز مجدد بازی، جوانان ایران که عملکرد فوق العاده ای در دفاع روی تور داشتند، پس از یک رالی زیبا که 16 ثانیه طول کشید، برای اولین بار 17 - 16 از بلغارستان پیش افتادند. دو تیم به صورت پایاپای پیش رفتند که در نهایت ایران با درخشش یلی 23 - 21 از حریف پیش افتاد تا بلغارها درخواست وقت استراحت نمایند. با ورود مجدد دو تیم به زمین باز هم این ایران بود که فاصله دو امتیازی خود را حفظ نموده و 25 - 23 ست نخست بازی را با رجحان پشت سر گذاشت.

ست دوم: 25 - 23 ایران

در این ست دو تیم آغاز خوبی داشتند و ایران با عملکرد خوب جوانانش توانست 8 - 7 وقت استراحت فنی اول را از آن خود کند. با ورود تیم ها به زمین باز هم این ایران بود که با درخشش معنوی نژاد در دفاع روی تور همچنان 9 - 8 از بلغارها پیش افتاد. در حالی که بازی 12 - 12 مساوی بود، ایران با درخشش علی اصغر مجرد در دفاع روی تور 13 - 12 از میزبان پیشی گرفت. در ادامه اما این بلغارها بودند که با حمایت طرفداران خود انتها 15 - 14 از ایران پیش افتادند. با این حال باز هم این ایران بود که پس از مساوی کردن بازی در امتیاز 15، با سرویس فوق العاده قائمی یک امتیاز دیگر کسب نموده و 16 - 15 وقت استراحت فنی دوم را از آن خود کرد.

با ورود دو تیم به زمین بار دیگر این ایران بود که با عملکرد خوب یلی و مجرد در دفاع روی تور حملات بلغارها را دفاع نموده و 19 - 15 پیش افتاد تا بلغارها درخواست وقت استراحت نمایند. با ورود تیم ها به زمین تیم میزبان فاصله را به دو امتیاز کاهش داد اما باز هم این ایران بود که 20 - 23 از حریف پیش افتاد. بلغارها پس از دریافت وقت استراحت فاصله را به یک امتیاز کاهش دادند تا کولاکوویچ در امتیاز 24 - 23 برای ایران تقاضای وقت استراحت کند. با بازگشت دو تیم به زمین ایران روی پاس سرعتی جواد کریمی و درخشش مجرد در زدن آبشار امتیاز 25 را کسب کرد تا ست دوم را نیز 25 - 23 پیروز گردد.

ست سوم: 25 - 21 ایران

ادامه دارد…

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 189

به "لیگ ملت های والیبال، پیروزی سه بر صفر ایران مقابل بلغارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ ملت های والیبال، پیروزی سه بر صفر ایران مقابل بلغارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید