فال روزانه 21، 08، 1398

به گزارش گروه سرگرمی، فال روزانه سه شنبه 21آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان مبارک، این نوید را به شما می دهیم سالی که در پیش رو دارید به بسکمک از جهات متفاوت ترین سال عمر شما خواهد بود. انسانی جذاب و خلاق هستید اما تاکنون در زندگی رویکردی سربه زیر و میانه رو را در پیش گرفته اید. این رویکرد راه به جایی نمی برد و با کمک خلاقیت و استعدادذاتی که دارید به همگان ثابت کنید که اجازه نمی دهید چیزی راه شما را سد کند. بهمن ماهی که از راه می رسد برای شما ماه عشق و عاشقی است و تا می توانید به اطرفیان محبت کنید و از زندگی لذت ببرید. فروردین سال آینده زمانی است که خلاقیت و استعداد شما به اوج می رسد، در این ماه تا می توانید ایده پردازی کنید و برای آینده نقشه بکشید. ماه های اردیبهشت، خرداد و تیر دشوارترین ماه های سال تولد بعدی شما به حساب می آیند. برای گذر از مسائل کاری صبر پیشه کنید و از خلاقیت و استعداد خود کمک بگیرید. مطمئن باشید همیشه راه های دیگری هم برای انجام کارها وجود دارد. شهریورماه سال آینده موقعیت های خوبی برای افزایش بهره وری و پیشرفت در محل کار یا زندگی پیدا می کنید و سالی سرشار از ماجراجویی، یادگیری و عشق در پیش رو دارید.

فال روزانه 21، 08، 1398

مدت زیادی است که در یک کلاس آموزشی یا دوره هنری شرکت می کنید و امروز زمان خوبی است که از آموخته های خود بهره بگیرید. دانشی که اندوخته اید اعتمادبه نفس بیشتری به شما داده و صندوقچه های مال و ثروت را به روی شما باز می کند. در حل مسائل توجه خاصی به اعضای خانواده داشته باشید و آنها را در غم و شادی خود شریک کنید. شخصی که دل خوشی از او ندارید میان شما و عشق زندگی تان را حسابی شکرآب کرده و برای حل این مشکل چاره ای به جز صبر ندارید. پروژه کاری پرهزینه یا خرید گزافی برای منزل دارید، اما بهتر است انجام این پروژه یا خرید مهم را به آینده موکول کنید. مسئله ای در سرراه شما قرار گرفته است و تاجایی که توانسته اید از این مشکل فرار کرده اید، اما شما بهتر از ما می دانید که گریز از مسائل تنها باعث وخیم تر شدن آنها می شود.

امروز حسابی حواستان به خوراکی هایی که می خورید باشد، چرا که احتمال ابتلا به مسمومیت غذایی برای شما وجود دارد. کارهای عقب افتاده زیادی دارید و نگران انجام آنها هستید، این نگرانی چیزی را برطرف نمی کند و تنها شما را بیشتر از گذشته مضطرب خواهد کرد. انسان سخاوتمندی هستید و امروز به همراه اعضای خانواده یا دوستان برای خرید بیرون می روید. سعی کنید در خرید امروز جانب احتیاط را نگه دارید و بیش از حد ولخرجی نکنید. رازی سربه مهر را در سینه دارید و امروز می خواهید این راز را با کسی درمیان بگذارید. بدانید که برملا کردن این راز دردی از شما دوا نمی کند و بعضی از رازها باید تا ابد در نهان خانه دل شما پنهان بمانند. موقعیتی برای همکمک و نوع دوستی فراهم شده است، در این موقعیت شرکت کنید و از احساس خوش کمک به دیگران لذت ببرید.

بوسیله دوستان تان با کسی آشنا می شوید و این فرد تأثیر مهمی در نگرش شما به زندگی خواهد گذاشت. فرصت مهمی برای عقد قرارداد کاری یا سرمایه گذاری در پیش روی شما است، این فرصت را از دست ندهید و مطمئن باشید سود خوبی نصیب شما خواهد شد. شکست عشقی سختی خورده اید و از عالم و آدم بیزار شده اید، به جای اینکه زانوی غم به بغل بگیرید، بدانید که دنیا به آخر نرسیده و عشق سوزانی انتظار شما را می کشد. امروز با فردی که فکر می کنید بدخواه شما است روبرو می شوید و متوجه خواهید شد که درمورد این فرد زود قضاوت کرده اید.

روز بسیار شلوغی در پیش رو دارید و نمی دانید کدام کار را زودتر انجام دهید. به لحاظ مالی نیز در مضیقه هستید و این مسائل باعث شده تا خواب و خوراک نداشته باشید. در چنین شرایطی بهترین چیز برای شما مصاحبت با دوستان است تا از آنها برای حل مسائل کمک بگیرید. مهمانی یا جلسه ای کاری را در پیش دارید، در این مهمانی تا می توانید سکوت اختیار کنید چرا که پرحرفی شما را به دردسر خواهد انداخت. امروز خبر خوشی به دست شما یا شریک زندگی تان خواهد رسید. این خبر را به فال نیک بگیرید و جشنی کوچک و دونفره برگذار کنید.

چند روزی است که دل و دماغ انجام هیچ کاری را ندارید، مدتی را با خود خلوت کنید و با مراقبه و مدیتیشن فکرهای منفی را از ذهن تان پاک نمایید. اگر اهل ریسک هستید امروز زمان خوبی است که شانس خود را در سرمایه گذاری مسکن امتحان کنید. امروز بیشتر از گذشته مواظب اموال تان باشید چرا که یک بی احتیاطی کوچک زمینه سرقت اموال شما را فراهم می کند. مدت زیادی است که به اعضای خانواده رسیدگی نکرده اید و امروز بهترین زمان برای دورهمی های خانوادگی است.

امروز زمان خوبی است که به سلامتی خود بپردازید و سری به پزشک خانوادگی تان بزنید. پول بادآورده ای به دست شما می رسد اما اگر مواظب نباشید این پول را همان طور که باد آورده است، با خود می برد. فشارهای عصبی زیادی را در محل کار یا منزل تحمل می کنید و حسابی اعصاب تان خورد شده است. امروز کارها بر وفق مراد شما پیش نمی رود و اعصاب تان بیشتر خورده شده، در نتیجه پیشنهاد می کنیم مدتی دست از کار بکشید و برای حل مسائل به خودتان زمان بدهید.

سلامتی شما در خطر است و احتمال افزایش یا کاهش شدید فشار خون شما وجود دارد. مدت زیادی است که برای انجام کاری حسابی برنامه ریزی کرده اید، این کار به بار خواهد نشست و پول و ثروت خوبی نصیب تان می شود. مسافرتی در پیش رو دارید اما برنامه شما برای مسافرت در آخرین لحظه به هم می خورد و به آینده موکول می شود.کاری از دست شما برای حل مسائل بر نمی آید و حسابی کلافه شده اید. این مسائل را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و از آنها کمک بگیرید. ستاره عشق و محبت شما بیشتر از همیشه در آسمان می درخشد و دست یار و دلدار خود را بگیرید و روزی سرشار از عشق و محبت را تجربه کنید.

تعادل را میان غذاهایی که می خورید حفظ کنید، درغیراین صورت سلامتی شما به خطر خواهد افتاد. اگر فرصت اش را دارید دست دلدارتان را بگیرید و سفر کوچک دونفره ای ترتیب دهید. یکی از اعضای خانواده که احتمالاً زن هست نقش مهمی در موفقیت شما ایفا کرده و امروز زمان خوبی است که از او قدردانی کنید. میان شما و یکی از دوستان مشاجره لفظی کوچکی در می گیرید، این مشاجره را جدی نگیرید و ختم به خیرشدن این مشاجره را به گذر زمان بسپارید.

روزی سرشار از انرژی در پیش روی شما است و به لحاظ مالی نیز چیزی کم و کسر نخواهید داشت. علاقه زیادی به فراگیری چیزهای جدید دارید همین علاقه درهای تازه ای از کار و پیشرفت را پیش روی شما خواهد گذاشت. مدتی است که گرفتار مشکل حقوقی شده اید و راه چاره را نمی دانید، اجازه ندهید این مشکل دوام پیدا کند و سریعاً با یک وکیل متبحر مشورت کنید. اختلاف نظر کوچکی میان شما و شریک زندگی تان وجود دارد، این اختلاف نظر را جدی نگیرید و از جادوی عشق برای حل مسائل کمک بگیرید.

از جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید مسئله ای برای شما ایجاد می شود، برای حل این مشکل از تدبیر ریش سفید های فامیل کمک بگیرید. مدتی است که مواظب سلامت خود نیستید و اگر همین روش را ادامه دهید احتمال بیماری شما وجود دارد. تنها راه انجام سریع کارها اولویت بندی آنها است، در نتیجه تمرکز بیشتری برای اولویت بندی کارهای خانه و محل کار داشته باشید. چند وقتی است که شما و همسر یا عشق زندگی تان رابطه خوبی ندارید و دلخوری میان شما فاصله انداخته است، اجازه ندهید این دلخوری ریشه دار شود و هرچه سریع تر زمینه محبت و آشتی را فراهم کنید.

امروز بیشتر از روزهای گذشته احساس سلامتی و نشاط می کنید اما اگر قرار است با دوستان و آشنایان بیرون بروید، مواظب باشید که احتمال دارد حساب و کتاب از دست تان در برود و ولخرجی کنید. یکی از نوجوان های فامیل از شما درخواست کمک می کند، با رویی گشاده به او کمک کنید. کارهای عقب افتاده زیادی دارید، اجازه ندهید این کارها روی هم تلنبار شود و برای انجام این کارها از انرژی و انگیزه ای که امروز پیدا کرده اید کمک بگیرید.

تصمیم مهمی را در پیش دارید و یکی از دوستان شما می خواهد تحمل و تدبیر شما را در این تصمیم گیری محک بزند. از قلم نیاندازید که ارزش های اخلاقی و منطق را در این تصمیم گیری زیرپا نگذارید. انسان خودمختاری هستید و می خواهید اعضای خانواده طبق نظر شما رفتار کنند. این قضیه رابطه شما و دیگر افراد خانواده را تیره کرده و دل خوشی از شما ندارند. از قلم نیاندازید که سایر اعضای خانواده هم حق اظهار نظر دارند و بهتر است بیشتر به آنها اهمیت بدهید. امروز هنر و استعداد شما از جانب دوستان و آشنایان مورد توجه قرار می گیرد و پاداش زحماتی که برای پیشرفت هنر خود کشیده اید را دریافت خواهید کرد. یکی از اعضای فامیل میان شما و شریک زندگی تان فاصله انداخته است، اجازه ندهید این فاصله از چیزی که هست بیشتر شود و به همگان ثابت کنید هیچ چیزی در دنیا شما را از عشق تان جدا نخواهد کرد.

منبع: برترین ها
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 527

به "فال روزانه 21، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 21، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید