سوریه، تبعات شکست جبهه النصره در خان شیخون؛ تروریست ها عکس سرکرده خود را به آتش کشیدند

به گزارش گروه سرگرمی، فعالان مجازی ویدیوئی را منتشر نموده اند که در آن عکس سرنموده ارشد جبهه النصره در شهر ادلب بعد از فروپاشی استحکامات دفاعی این گروه تروریستی در خان شیخون به آتش کشیده می گردد.

سوریه، تبعات شکست جبهه النصره در خان شیخون؛ تروریست ها عکس سرکرده خود را به آتش کشیدند

به گزارش گروه بین الملل گروه سرگرمی به نقل از المیادین، فعالان در شبکه های اجتماعی ویدئویی را منتشر نموده اند که در آن عکس ابومحمد الجولانی سرنموده ارشد گروه تروریستی جبهه النصره، در شهر ادلب بعد از فروپاشی استحکامات دفاعی گروه های مسلح در شهرک راهبردی خان شیخون به آتش کشیده می گردد.

روز گذشته، منابع محلی در شهرک خان شیخون و گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه وابسته به معارضان خاطرنشان کردند که عناصر تروریستی (عمدتاً جبهه النصره) از ترس اینکه در محاصره کامل ارتش قرار بگیرند، به طور کامل از شهرک خان شیخون در حومه جنوبی ادلب عقب نشینی نموده اند.

از سوی دیگر، فعالان مجازی خاطرنشان کردند عناصر باقی مانده جبهه النصره در حومه جنوبی ادلب با اذعان به این که در محاصره ارتش قرار گرفته اند، درخواست یاری می نمایند.

مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه، که مقر آن در لندن است، شب گذشته نیز خاطرنشان کرد نیروهای دولتی پس از درگیری های شدید با عناصر مسلح از دو جهت غربی و شمالی، داخل محله های مسکونی شهر پیشروی کردند، گروه های مسلح کاملاً شکست خوردند و به طور کامل از شهر خارج شدند. آنها همچنین از مناطق جنوبی شهر از جمله کفرزیتا و لطامنه و مورک و دو روستای لحایا و لطمین نیز عقب نشینی کردند.

در حال حاضر گزارش ها حاکی است که ارتش سوریه ورودی های شهرک خان شیخون را از سه محور محاصره نموده اند.

نیروهای ارتش سوریه، روز دوشنبه 28 مرداد پیروز شدند کنترل بخشی از جاده بین المللی دمشق حلب را در دست خود بگیرند که با این پیشروی، جهت ارتباطی تروریست ها قطع شد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 241

به "سوریه، تبعات شکست جبهه النصره در خان شیخون؛ تروریست ها عکس سرکرده خود را به آتش کشیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه، تبعات شکست جبهه النصره در خان شیخون؛ تروریست ها عکس سرکرده خود را به آتش کشیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید