سرپرست جدید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

به گزارش گروه سرگرمی، منصور غلامی، وزیر علوم، در حکمی منصور کیانی مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب کرد.

سرپرست جدید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی منصور کیانی مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب کرد.

در این حکم خطاب به کیانی مقدم آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های مشخص شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات اقتصادی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

شایان ذکر است که دکتر منصور کیانی مقدم، متولد 1343 و دانشیار دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار است. وی دکترای خود در رشته تکنولوژی حمل و نقل دریایی را از دانشگاه لیورپول انگلستان دریافت نموده و دارای گواهینامه بین المللی شایستگی افسری ناوبری کشتی های اقیانوس پیمای تجاری و مسافربری می باشد. دکتر کیانی مقدم هدایت و مشاوره سرانجام نامه و رساله 48 دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و چاپ بیش از 35 مقاله علمی در مجلات معتبر بین المللی و دو عنوان کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.

وی علاوه بر فعالیت های آموزشی و پژوهشی، معاونت های آموزشی، پژوهشی و فناوری و دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را در دوره های مختلف و همچنین نمایندگی وزیر علوم در هیئت نظارت بر تشکل های اسلامی این دانشگاه را برعهده داشته است.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر محمود نصیری، رئیس سابق دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1093

به "سرپرست جدید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست جدید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید