رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی خبرنگاران برگزار می گردد

به گزارش گروه سرگرمی، اولین گزارش جامع منابع انسانی خبرنگاران چهارشنبه 17 دی ماه به صورت آنلاین برگزار می گردد.

رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی خبرنگاران برگزار می گردد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به دنبال انتشار گزارش عملکرد سال 98 خبرنگاران در تاریخ 30 تیرماه 1399 ، معاونت منابع انسانی خبرنگاران تصمیم بر تدوین و انتشار گزارش منابع انسانی گرفت. گزارش پیش رو متشکل از آمار و ارقام مرتبط با منابع انسانی دیجی کلا در طی سال های فعالیت این مجموعه است. درکنار آمار و ارقام ارائه شده سعی شده است تا گوشه ای از عملکرد تیم منابع انسانی خبرنگاران بر اساس چشم اندازها، استراتژی ها و داستان های موفقیت افراد از تیم های مختلف، مرور گردد و در سرانجام به آنالیز ویژگی های تیمی به عنوان یکی از محرک های رشد سریع در خبرنگاران پرداخته شده است.

در برنامه رونمایی از این گزارش، بنیانگذاران خبرنگاران و معاون منابع انسانی خبرنگاران به تبادل نظر با یکدیگر می پردازند. همچنین در بخش دیگری از این رویداد، مدیران ارشد بخش های مختلف تیم منابع انسانی خبرنگاران در خصوص مسائل مرتبط با رشد سریع در سازمانی مانند خبرنگاران صحبت می نمایند. تبادل نظر با مهمانان ویژه و فعال در حوزه منابع انسانی در خارج از کشور و کسب وکارهای بین المللی هم بخش دیگری از این رونمایی را به خود اختصاص می دهد. نوید ناظمیان، معاون منابع انسانی گروه بین المللی شرکت Vodafone در انگلیس و شهرام کریمی، مدیر داده محوری منابع انسانی شرکت QBE، استرالیا در بخش آخر این رویداد، مهمان برنامه هستند.

این گزارش، پنجره ای است به دنیای درون خبرنگاران و در جست وجوی بیان تجارب منابع انسانی در یک کسب وکار ایرانی است که رشد معنی داری طی هفت سال گذشته داشته است. این گزارش در کنار رصد عملکرد منابع انسانی خبرنگاران و مرور تجارب آن، می تواند برای کنشگران مدیریت سرمایه های انسانی در سازمان های ایرانی الهام بخش باشد.

این برنامه به صورت زنده و با اجرای سیاوش صفاریان پور در ساعت 17 چهارشنبه 17 دی ماه از اینستاگرام خبرنگاران و همچنین صفحه اینستاگرام Digikala.life و صفحه آپارات خبرنگاران قابل مشاهده است. به زودی فایل دانلود گزارش را از همین جا دریافت کنید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1391

به "رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی خبرنگاران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی خبرنگاران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید