در توم ریدر بعدی لارا کرافت رهبر تیمی از مهاجمان مقبره می گردد

به گزارش گروه سرگرمی، طبق جدیدترین گزارش های منتشر شده، به نظر می رسد که در نسخه بعدی توم ریدر، شاهد یک لارا کرافت باتجربه خواهیم بود که گروهی از مهاجمان مقبره را رهبری می نماید.

در توم ریدر بعدی لارا کرافت رهبر تیمی از مهاجمان مقبره می گردد

در واقع طبق متن داستانی که گفته شده برای انتخاب بازیگران این بازی معرفی نشده استفاده شده، اطلاعات نوی به بیرون درز نموده است. بر اساس این اطلاعات، نسخه بعدی سری اکشن و ماجراجویی توم ریدر با نام رمز Project Jawbreaker شناخته می گردد و به عنوان یک بازی اکشن و ماجراجویی که در دنیای مدرن امروزی که درگیر یک فاجعه مرموز شده توصیف شده است. با توجه به گفته های بازیگران، این پروژه در پی انتخاب یک بازیگر اصیل بریتانیایی با سنی در اواسط 30 سالگی مشابه امیلی بلانت یا روزمند پایک است و نقش او شامل صحنه های عاشقانه با یک شخصیت دیگر خواهد بود.

در بخشی دیگر آمده که لارا کرافت اکنون در اوج خود واقع شده است. روزگار زنان جوان و بی تجربه که با مسائل مربوط به میراث خانوادگی سر و کار دارند، به سر آمده است. لارا دوران کودکی خود را رها نموده و زندگی به عنوان یک ماجراجو را به طور کامل پذیرفته است. کارهای افسانه ای او در روزنامه ها ستایش و چاپ شده است و داستان ماجراجویی های او، نسل نوی از مهاجمان مقبره را الهام بخشیده تا در پی سرنوشت خود در دنیا باشند.

لارا در این مرحله نو از زندگی اش، جای خود را در میان خرابه ها و مقبره ها کاملا پذیرفته است. او سال ها در اعماق مکان های فراموش شده پرسه زده و برای کشف، حفظ و محافظت از اسرار گمشده دنیا در مقابل افراد شرور ایستادگی نموده است. با گذشت سال ها، او در اوج تنها شده است. در شروع این فصل نو از زندگی، لارا با یک مشکل اساسی در بزرگسالی روبرو می گردد و آن هم روبروه با مشکل بزرگی است که نمی توان به تنهایی از پس آن برآمد.

طبق گفته ها شخصیت هایی با نام دواندارا (Devendra) و تانوی (Tanvi) در بازی حضور خواهند داشت. در ادامه آمده است که در این ماجراجویی نو، لارا با چالشی روبرو خواهد شد که تنها با حضور تیمی در کنار او می تواند بر آن غلبه کند. از آنجایی که همکاری برای او بیگانه است و او همواره به تنهایی پیروز بوده است، بنابراین این شرایط پیش آمده برای او آسان نخواهد بود.

کمپانی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) اعلام نموده که توسعه بازی بعدی سری توم ریدر با استفاده از موتور بازی سازی آنریل انجین 5 در اوایل امسال شروع شده است. این کمپانی بعلاوه در ویدیویی در ماه ژانویه که در آن برنامه های خود را برای بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه در امسال تشریح می کرد، اعلام کرد که ماجراجویی بعدی لارا کرافت، جدول زمانی بازی های کلاسیک و سه گانه نو آن را به یکدیگر مرتبط می نماید، اما به هواداران هشدار داد که این اثر به این زودی ها منتشر نخواهد شد.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 2081

به "در توم ریدر بعدی لارا کرافت رهبر تیمی از مهاجمان مقبره می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در توم ریدر بعدی لارا کرافت رهبر تیمی از مهاجمان مقبره می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید