خبرنگاران تاکید وزیر بنادر وکشتیرانی هند در ایفای تعهدات برای توسعه بندر چابهار

به گزارش گروه سرگرمی، تهران-خبرنگاران- وزیر بنادر و کشتیرانی هند در ملاقات با سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند، بر ایفای تعهدات این کشور برای توسعه بندر چابهار تاکید نمود.

خبرنگاران تاکید وزیر بنادر وکشتیرانی هند در ایفای تعهدات برای توسعه بندر چابهار

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور بمبئی ما را تجربه کنید.

سفیر جمهوری اسلامی ایران و وزیر کشتیرانی هند طی ملاقاتی در مورد ظرفیت های همکاری میان دو کشور در حوزه بنادر و دریانوردی و اقدامات انجام گرفته برای تحقق این فرصت ها به ویژه در بندر چابهار، گفت وگو کردند.

منسوخ مانداویا وزیر کشتی رانی، بنادر و آبراه های هند، با اشاره به همجواری و مناسبات بسیار خوب دو کشور در ادوار تاریخی، از توسعه همکاری ها در دوره کنونی به ویژه به وسیله بندر چابهار استقبال و بر اراده دولت هند برای انجام تعهدات خود در این رابطه تاکید کرد. وی با اشاره به نقطه نظرات شرکت کنندگان در رویداد روز چابهار که 14 اسفندماه گذشته به صورت مجازی و به میزبانی کشورش برگزار گردید، توسعه این بندر را مسیری مناسب برای ترانزیت کالا به افغانستان و آسیای میانه دانست و علاوه بر آن از امکان برقراری خطوط کشتی رانی مسافری میان چابهار و بنادر هند استقبال کرد.

مقام هندی ضمن اشاره به مراجعه بعضی شرکت ها برای مشارکت در سرمایه گذاری های بندر چابهار، برای بازدید از این بندر به همراه هیاتی از تجار و کارآفرینان هندی در آینده نزدیک ابراز تمایل کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1531

به "خبرنگاران تاکید وزیر بنادر وکشتیرانی هند در ایفای تعهدات برای توسعه بندر چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تاکید وزیر بنادر وکشتیرانی هند در ایفای تعهدات برای توسعه بندر چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید