حضور شهردار مشهد دراجلاس مجمع عمومی شهرهای مسلمان دنیا، کسب جایزه بین المللی ایده برتر

به گزارش گروه سرگرمی، علی حامدمقدم ظهر یک شنبه در محل شهرداری مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این نخستین بار است که یک جایزه بین المللی در زمینه ایده خلاق شهری به یکی از شهرهای کشورمان تعلق می گیرد.

حضور شهردار مشهد دراجلاس مجمع عمومی شهرهای مسلمان دنیا، کسب جایزه بین المللی ایده برتر

وی با بیان اینکه بهره گیری از یادمان های هنری استقبال از بهار مشهد را به موزه های بزرگ تبدیل نموده است اضافه کرد: شهر مشهد در میان 150 عضو این سازمان پیروز به کسب رتبه برتر شد که اعضای آن پایتخت ها و شهرهای کشورهای اسلامی و بعضی شهرهای کشورهای غیراسلامی هستند.

وی با اشاره به عضویت ، کلانشهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز در سازمان OICC یادآور شد: این جایزه هر سه سال یک بار اعطا می گردد.

حامد مقدم با بیان اینکه موضوع نهمین دوره این اجلاسچشم انداز، خدمات و محیط شهری بوده است شرح داد: ایده موزه ای به وسعت یک شهر پیش تر به جشنواره گوانجو چین، ملبورن استرالیا و انجمن کلانشهرهای دنیا در برزیل و نمایشگاه ناپل ایتالیا راه یافته و عکس های این پروژه در کتاب بهترین ایده های شهری دنیا (UCLG) به چاپ رسیده است.

لازم به ذکر است، این جایزه همزمان با سیزدهمین اجلاس مجمع عمومی شهرهای مسلمان دنیا، در روزهای 10 تا 12 شهریور در شهر مکه معظمه، به سید محمد پژمان، شهردار مشهد اعطا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 303

به "حضور شهردار مشهد دراجلاس مجمع عمومی شهرهای مسلمان دنیا، کسب جایزه بین المللی ایده برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور شهردار مشهد دراجلاس مجمع عمومی شهرهای مسلمان دنیا، کسب جایزه بین المللی ایده برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید