جزئیات وقوع آتش سوزی در ساختمان برق منطقه ای خوزستان

به گزارش گروه سرگرمی، خبرنگاران/خوزستان مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به وقوع آتش سوزی در ساختمان در حال احداث این شرکت، از مهار حریق اطلاع داد.

جزئیات وقوع آتش سوزی در ساختمان برق منطقه ای خوزستان

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

تورج فتاحی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: عصر امروز یونولیت های طبقه اول ساختمان مرکزی در حال ساخت شرکت برق منطقه ای خوزستان واقع در بلوار کارگر گلستان اهواز دچار حریق شد که در پی این آتش سوزی، دود زیادی از محل حادثه بلند شد.

وی اضافه کرد: این آتش سوزی اکنون با حضور نیروهای آتش نشانی برق منطقه ای خوزستان و سازمان آتش نشانی شهرداری اهواز خاموش شده است.

فتاحی توضیح داد: این حادثه تلفات جانی در پی نداشته و خسارت اقتصادی نیز که به نظر می رسد حداقلی باشد، در حال برآورد است. در حال اجرا پاکسازی محل هستیم و علت حادثه نیز در حال آنالیز است و اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، نیز در شرح این حادثه خاطرنشان کرد: ساعت 17:20 بعد از ظهر امروز چهارشنبه (30 مهرماه)، گزارش برخاستن دود از ساختمان نیمه کاره واقع در بلوار کارگر اهواز به سامانه 125 گزارش شد.

ستاد فرماندهی آتش نشانی با اعزام اولین اکیپ به محل حادثه که ساعت 17:26 در محل حاضر بود، شرایط این آتش سوزی را آنالیز نموده و خودروهای کمکی را برای اعزام به محل حادثه فراخواند.

این آتش سوزی که در طبقه اول ساختمان نیمه کاره مربوط به شرکت برق منطقه ای رخ داد، موجب دود گرفتگی در همان طبقه اول این ساختمان شد. آتش نشانان در حال حاضر این آتش سوزی را مهار نموده و کارشناسان در حال آنالیز صحنه حادثه هستند.

این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1231

به "جزئیات وقوع آتش سوزی در ساختمان برق منطقه ای خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات وقوع آتش سوزی در ساختمان برق منطقه ای خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید