بوگدانف: قانون قیصر، تاثیری روی همکاری روسیه و سوریه ندارد

به گزارش گروه سرگرمی، معاون وزیر خارجه روسیه تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه در قالب قانون قیصر را غیر قانونی خواند و گفت که این تحریم های قانونی تاثیری روی همکاری مسکو و دمشق نخواهد گذاشت.

بوگدانف: قانون قیصر، تاثیری روی همکاری روسیه و سوریه ندارد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل گروه سرگرمی به نقل از المیادین، دولت روسیه اظهار داشت که تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه هیچ گونه تاثیری روی همکاری مسکو و دمشق در زمینه نظامی و مبارزه با تروریسم در سوریه نخواهد گذاشت.

میخائیل بوگدانف معاون وزیر خارجه روسیه اضافه کرد: ما این تحریم ها را غیر قانونی می دانیم و آن را قبول نداریم.

بوگدانف تاکید نمود که یاری روسیه به ملت سوریه ادامه دارد و ماموریت روسیه در سوریه که همان مبارزه با تروریسم است، سر جای خود باقی است و هیچ کس نمی تواند مانع همکاری چندجانبه بین این دو کشور گردد.

وزارت خارجه سوریه چهارشنبه شب در واکنش به اجرای قانون قیصر اظهار داشت که بسته نخست تحریم های آمریکا علیه سوریه تحت عنوان قانون قیصر نشان می دهد که آمریکا همه قوانین و قواعد بین المللی را زیر پا گذاشته است.

وزارت خارجه سوریه اضافه کرد: دولت آمریکا که شهروندان خود را در خیابان های مختلف، تحت تعقیب قرار می دهد و با خونسردی مردم کشورش را قتل می رساند و بدترین نوع تبعیض نژادی را به تقلید از جنایات اجدادشان علیه شهروندان اصلی این کشور اجرا می نماید. لذا آمریکا باید آخرین کشوری باشد که اجازه صحبت کردن درباره حقوق بشر را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1034

به "بوگدانف: قانون قیصر، تاثیری روی همکاری روسیه و سوریه ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوگدانف: قانون قیصر، تاثیری روی همکاری روسیه و سوریه ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید