به محض دریافت مجوز شورای امنیت اینترنت تلفن همراه وصل خواهد شد

به گزارش گروه سرگرمی، نهادهای امنیتی کشور معتقدند در برقراری مجدد ارتباطات باید جانب احتیاط را رعایت کرد و بر این اساس تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را به اپراتورها ابلاغ ننموده است. قطع به یقین به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور، ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

به محض دریافت مجوز شورای امنیت اینترنت تلفن همراه وصل خواهد شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به درخواست 30 تن از نمایندگان مجلس برای وصل مجدد اینترنت گفت که پیگیر اتصال اینترنت بوده و هست و به محض دریافت مجوز از شورای امنیت، ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

محمدجواد آذری جهرمی در این نامه نوشته است:

با سلام و ادب

نامه شما دریافت شد. قطعا قطع اینترنت لطمات جبران ناپذیری به اقتصاد و به ویژه اقتصاد نوپای دیجیتال کشور وارد نموده و مطالبه شما در نامه ارسالی به جا و دقیق است. شخصا در وزارت ارتباطات و دولت و در مذاکرات متعدد با نهادهای امنیتی پیگیر برقراری مجدد ارتباطات بوده و هستم و این روزها بی شک یکی از دوران های بسیار سخت و طاقت فرسا برای مجموعه وزارت ارتباطات و صد البته بیش از آن برای مردم عزیز ایران است.

نهادهای امنیتی کشور معتقدند در برقراری مجدد ارتباطات باید جانب احتیاط را رعایت کرد و بر این اساس تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را به اپراتورها ابلاغ ننموده است. قطع به یقین به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور، ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

صبح امروز 30 نفر از مجمع نمایندگان تهران در نامه ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهان اتصال مجدد اینترنت موبایل شدند.، ایسنا

در این باره بخوانید

نامه نمایندگان تهران به آذری جهرمی برای اتصال اینترنت همراه

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 540

به "به محض دریافت مجوز شورای امنیت اینترنت تلفن همراه وصل خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به محض دریافت مجوز شورای امنیت اینترنت تلفن همراه وصل خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید