افزایش سرسام آور سقف جرایم انضباطی فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ابوالفضل حسن زاده محمدی، رئیس کمیته انضباطی گفت: کمیته انضباطی به منظور پیشگیری از افزایش و شیوع تخلفات و کارآمدی بیشتر تنبیهات انضباطی در راستای بند 6 ماده 35 اساسنامه فدراسیون فوتبال، افزایش مقدار جرایم و حد نصاب قطعیت آنها را به هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال پیشنهاد داد که این موضوع در جلسه مورخ 4 آبان ماه مطرح و مورد موافقت نهاده شد و روز 30 آبانماه نیز این مصوبه به تمامی هیأت ها و باشگاه ها ابلاغ شد.

افزایش سرسام آور سقف جرایم انضباطی فدراسیون فوتبال

وی در ادامه اعلام کرد: بر همین اساس جرایم معینی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به تخلفات ارتکابی از تاریخ یکم آذرماه سال 1400 به بعد برای تمامی اشخاص حقیقی تا اندازه 250 میلیون ریال و برای تمامی اشخاص حقوقی تا اندازه 500 میلیون ریال قطعی و غیر قابل تجدید نظر خواهی و لازم الاجرا محسوب می گردد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: حداکثر جریمه قابل اعمال برای تخلفاتی که از تاریخ یکم آذرماه برای اشخاص حقوقی مرتبط با لیگ های برتر ثبت می گردد، هفت میلیارد ریال و برای سایر لیگ ها سه میلیارد و پانصد میلیون ریال خواهد بود.

حسن زاده ادامه داد: حداکثر جریمه قابل اعمال برای تخلفاتی که از یکم آذرماه، اشخاص حقیقی مرتبط با لیگ های برتر مرتکب می شوند، سه میلیارد و پانصد میلیون ریال و نسبت به سایر لیگ ها یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال است.

وی در انتها گفت: مطابق مقررات انضباطی، در صورت وجود سوابق تخلفاتی مرتکب (یعنی تکرار تخلف) و یا تعدد تخلف، کمیته انضباطی مجاز به معین جریمه مازاد بر سقف تعینی می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1899

به "افزایش سرسام آور سقف جرایم انضباطی فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سرسام آور سقف جرایم انضباطی فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید