استقلال سالهاست رنگ موفقیت را ندیده، کدام برنامه موثر آقای وزیر

به گزارش گروه سرگرمی، مجمع سالانه باشگاه استقلال روز سه شنبه در حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار گردید و رئیس هیات مدیره آبی ها گزارشی از روند برنامه های این باشگاه ارائه کرد.

استقلال سالهاست رنگ موفقیت را ندیده، کدام برنامه موثر آقای وزیر

پس از این جلسه سایت باشگاه استقلال گزارشی رسمی از اظهارات وزیر ورزش را روی خروجی خود قرار داد. در این گزارش آمده بود: آقای سلطانی فر با تاکید بر ثبات مدیریت و ادامه برنامه های موثر باشگاه برای پیروزیت استقلال گفت که هیات مدیره و مدیرعامل با تمام قدرت کوشش نمایند و نباید به هیچ عنوان وقفه ای در برنامه های باشگاه و تیم به وجود آید و انتظار من ادامه این رویه قانونی و مثبت و در نهایت پیروزیت تیم و خشنودی طرفداران استقلال است.

در روزهایی که استقلال یکی از بدترین شرایط ممکنش را تجربه می نماید و صندلی این تیم (پانزدهم جدول) به وضوح شرایط آن را نشان می دهد و میزان رضایتمندی طرفداران آن به حداقل رسیده است، وزیر ورزش به رئیس مجمع استقلال از برنامه های موثر باشگاه برای پیروزیت صحبت می نماید!

پس از این اظهار نظر پرسش از وزیر ورزش این است که منظورش کدام برنامه موثر و کدام پیروزیت است؟

آیا دوری بلند مدت آبی ها از قرار دریافت در صدر جدول حتی برای یک هفته، روند نامناسب و نامتعارف جابجایی در سال های اخیر، شکست های چند سال اخیر در دربی، از دست دادن جام های مختلف و حالا قرار دریافت در قعر جدول پیروزیت محسوب می گردد؟

این که سیاست وزارت ورزش برای استقلال حفظ ثبات مدیریتی است یا نه را قطعا وزیر ورزش باید تشخیص دهد. اما استفاده از جمله ... ادامه برنامه های موثر برای پیروزیت... جای تامل و سئوال دارد. چون استقلال و پیروزیت در سالهای اخیر همچون دو خط موازی هستند که حتی اگر در کنار هم قرار داشته اند، هرگز به هم نرسیده اند.

شاید استقلالی ها برنامه هایی داشتند که قطعا هم داشتند، اما نتایج و روند این تیم نشان می دهد این برنامه ها چندان هم موثر نبوده، چون پیروزیتی در پی نداشته است. لذا ادامه این برنامه ها هم نمی تواند تضمینی برای پیروزیت های احتمالی در آینده این تیم باشد.

استقلال نه در بحث آموزشگاه اش پیروزیتی کسب نموده، نه در بخش بدهی ها توانسته گام موثری بردارد، نه در مدیریتش هماهنگی و همدلی بوده و نه توانسته است در درآمدزایی به پیروزیتی برسد. مسئولان این باشگاه چندین میلیارد را هم پیش خور نموده اند!

حالا منظور مسعود سلطانی فر از پیروزیت برای استقلال چیست و کدام برنامه پیروز را عنوان نموده که رسانه ها و طرفداران ندیده اند، تعیین نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 359

به "استقلال سالهاست رنگ موفقیت را ندیده، کدام برنامه موثر آقای وزیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال سالهاست رنگ موفقیت را ندیده، کدام برنامه موثر آقای وزیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید