از ازدواج همجنس گرایان تا سقوط انسانیت در مهد حامیان حقوق بشر، تصویب قانون رابطه جنسی با محارم، چاره بستن دهان قربانیان مورد تجاوز

به گزارش گروه سرگرمی، به تصویب رسیدن قوانین عجیب و غریب در کشورهای مدعی حقوق بشر و آزادی بیان، نشانگر افول انسانیت و نادیده دریافت حقوق انسانی در این جوامع است.

از ازدواج همجنس گرایان تا سقوط انسانیت در مهد حامیان حقوق بشر، تصویب قانون رابطه جنسی با محارم، چاره بستن دهان قربانیان مورد تجاوز

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرنگاران، فرزانه فراهانی- آزادی عمل و آزادی بیان از جمله مواردی است که در کنار حامی حقوق بشر جزو شعار نخ نمای کشورهای غربی و آمریکایی محسوب می شوند.

شعارهایی که نه تنها مصلحت افراد را در نظر نمی گیرد بلکه رواج آن ها در نهایت به سست شدن سرمایه های جوامع انسانی مثل خانواده منجر می شوند و فضا را برای توجیه اقدامات ضد اخلاقی و ضد انسانی دولتمردان کشورهای اروپایی و رفتارهای ضد بشری آن ها به وجود می آورد.

زرق و برقی که از جوامع غربی و زندگی مردم آن در حال حاضر به سایر جوامع بشری نشان داده می شود بزک دوزک رو به افولی است که تا نمایان شدن چهره حقیقی و واقعی اش چیزی باقی نمانده است.

بنویسید آزادی بخوانید خفقان انسانیت!

درست 10 سال پیش آخرین اخبار از جان باختن یک زن د ر هر 3 روز در فرانسه بر اثر خشونت و به ویژه خشونت خانگی خبر می داد و بر اساس آمار فوق از هر 10 زن یک نفر مورد آزار و خشونت جنسی واقع می شد.

جالب است بدانید که در مهد آزادی یعنی همان کشور فرانسه از هر 5 زن یک نفر در محیط جامعه مورد خشونت های مختلف اعم از فیزیکی و جنسی قرار می گیرد و این ها همه آماری هستند که رسانه های رسمی کشور فرانسه، نه تنها کوچکترین اشاره ای به آن نمی کنند بلکه خود را بیشتر از هر وقت دیگری مدعی حقوق بشر و به ویژه زنان معرفی می کنند.

شاید باور آمار و ارقام فوق برایتان سخت باشد اما متاسفانه حقیقت تلخ حاکم بر انسانهایی است که دولتمردان آن ها به بهانه های مختلف راه سواستفاده از گروه های مختلف به ویژه بچه ها و زنان را برای خود مهیا می کنند.

رسوایی سردمداران فرانسوی در آزار جنسی بچه ها و زنان موضوع تازه ای نیست و اینبار با مطرح شدن اذیت و آزار جنسی فرزند وزیر خارجه پیشین این کشور اروپایی، مجددا در رسانه های سراسر دنیا همچون یک زخم چرکین قدیمی سرباز کرده است.

دولت فرانسه در نظر دارد تا به دنبال مطرح شدن بحث روزهای اخیر درباره آزار جنسی بچه ها توسط اعضای خانواده و برخی دیگر از نزدیکان آن ها، قانون رابطه جنسی با محارم را برای افراد 18 سال به بالا به تصویب برساند.

بر اساس آخرین اخبار وزیر دادگستری فرانسه از طرح قانونی شدن رابطه جنسی افراد بالای 18 سال بر اساس رضایت آن ها و درخواست بیش از 160 شخصیت فرهنگی و هنری این کشور مدعی حقوق بشر سخن گفته است.

کشور فرانسه کشوری است که بیشترین آمار خشونت علیه زنان و بچه ها را به خود اختصاص داده و با تصویب قانون فوق نیز بستر نقض آشکار حقوق بشر بیش از پیش برای بیماران جنسی رها در سطح این کشور فراهم خواهد شد.

زنا با محارم در سایر ادیان الهی ممنوع است

مجید علیمردانی وکیل پایه یک دادگستری معتقد است: بحث رابطه جنسی با محارم در بسیاری از جوامع یک مسئله رد شده و غیر قابل پذیرش است و رواج اینگونه رابطه ها تهدید کننده بقای نسل سالم بشری محسوب می شود.

علیمردانی اضافه کرد: برای جلوگیری از بر هم خوردن نظم جامعه و ایجاد و برقراری امنیت و حفظ استحکام خانواده و سلامت بشر، مجازات هایی را برای افراد مرتکب مشخص شده است.

این وکیل دادگستری اضافه کرد: گفت: مجازات زنا با محارم جز مباحث بسیار با اهمیت در قانون مجازات اسلامی است و قانونگذار جامعه اسلامی طبق اصول و بنیان های اساسی دین اسلام، ارتباط جنسی محارم و کسانی که امکان برقراری عقد و صیغه محرمیت در میان آنها وجود ندارد را ممنوع کرده و مجازات زنا با محارم را نیز به طور دقیق مشخص کرده است.

وی شرح داد: در دین مبین اسلام با احراز شرایط مورد نیاز، وقوع جرم زنا با محارم، مجازات اعدام را به دنبال خواهد داشت و البته در سایر ادیان الهی نیز ازدواج با محارم و داشتن رابطه جنسی با آن ها جرم محسوب شده و مجازات های مختلفی برای اینگونه جرائم مشخص شده است.

فروپاشی خانواده دستاورد قوانین ضد انسانی غربی ها!

علیمردانی گفت: تصویب قانون آزادی رابطه جنسی با محارم و موضوع جلوگیری از تجاوز به افراد زیر 18 سال در حال حاضر بهانه دولتمردان فرانسوی برای سرپوش گذاشتن بر اوضاع ناخوشایند و تاسف بار فعلی حقوق بشر حاکم در این کشور است.

این وکیل پایه یک دادگستری اظهار کرد: برعکس تصوراتی که این روزها دستاویز دولتمردان فرانسوی برای فرار از نابسامانی تعرض به بچه ها و زنان شده است، تصویب قانون آزادی رابطه جنسی با محارم، بر وخامت اوضاع حقوق بشر در این کشور می افزاید.

علیمردانی در ادامه تاکید کرد: فروپاشی اخلاق و سست شدن بنیان خانواده دستاورد تصویب قوانین مذکور در کشورهای مدعی حقوق اقشار مختلف بوده و این موضوع از پیش بینی های رهبر معظم انقلاب طی سالهای گذشته است.

وی گفت: مواردی چون همجنس بازی و تصویب قانون در این رابطه در کشورهای غربی به طور کامل با قوانین حقوق بشر مغایر است و چنین مواردی در جوامعی مشاهده می شود که ادعای حمایت از حق بشر آن ها در همه جای دنیا مطرح است.

این وکیل دادگستری شرح داد: شرایط کنونی حقوق بشر در جوامع اروپایی وضعی اسف بار و نگران کننده است و در صورت عدم تغییر فرایند فعلی افراد حاضر در این جوامع در کمتر موردی به حقوق اولیه انسانی خود دست پیدا می کنند.

از تصویب قانون ازدواج همجنس گرایان تا سقوط انسانیت!

فرانسوی ها به هیچ عنوان راه مناسبی را برای نجات قربانیان مورد تجاوز بیماران جنسی انتخاب نکرده اند و مثل روز روشن است که دنبال کنندگان چنین مسائلی همان متجاوزان به بچه ها و زنانی هستند که اخبار این جنایت غیر انسانی آن ها هر از گاهی در رسانه های دنیا منتشر می شود.

در حدود 7 سال پیش طرح ازدواج همجنس گرایان با یکدیگر در فرانسه قانونی شد و نه تنها آمار تعرض و تجاوز در این کشور کاهش پیدا نکرد، بلکه فضا برای بیماران جنسی که درمان خود را پیگیری نمی کنند هم بیش از پیش مهیا شد.

در حال حاضر هم زمان زیادی تا تصویب و قانونی شدن رابطه جنسی با محارم از 18 سال به بالا در فرانسه باقی نمانده است و بهتر است بگوییم اینگونه قانونمداران تا افول و سقوط اخلاق و انسانیت فاصله ای ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1461

به "از ازدواج همجنس گرایان تا سقوط انسانیت در مهد حامیان حقوق بشر، تصویب قانون رابطه جنسی با محارم، چاره بستن دهان قربانیان مورد تجاوز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از ازدواج همجنس گرایان تا سقوط انسانیت در مهد حامیان حقوق بشر، تصویب قانون رابطه جنسی با محارم، چاره بستن دهان قربانیان مورد تجاوز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید