ازدحام جمعیت در مهران و قصرشیرین، ترافیک سنگین در محور های منتهی به مرز ها

به گزارش گروه سرگرمی، رئیس پلیس راه راهور ناجا، گفت: در حال حاضر بار ترافیک در استان ها و محور های منتهی به مرز های چهارگانه سنگین گزارش شده و در شهر های قصرشیرین و مهران تراکم جمعیت داریم.

ازدحام جمعیت در مهران و قصرشیرین، ترافیک سنگین در محور های منتهی به مرز ها

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه گفت: در حال حاضر ترافیک در محور کرمانشاه- ایلام و درنهایت به مهران و همچنین کرمانشاه به قصر شیرین، سنگین است.

رئیس پلیس راه راهور ناجا تراکم و ترافیک جمعیت در شهرهای قصرشیرین و مهران را سنگین ارزیابی و شرح داد: در محورهای شلمچه و چذابه نیز بار قابل توجهی از ترافیک و تردد زوار را شاهد هستیم.

وی با بیان این مطلب که در حال حاضر ترافیک در استان های همجوار و مسیرهای منتهی به مرزهای شملچه، چذابه، قصرشیرین و خسروی سنگین است به ورود زوار اربعین حسینی اشاره و گفت: در عین حال که ازدحام جمعیت و زوار اربعین حسینی را برای خروج از کشور شاهدیم بار ورود به کشور نیز شروع شده و می توان گفت که 70 درصد زوار در حال خروج و 30 درصد در حال ورود به کشور هستند.

سردار حسینی با بیان این مطلب که در 3-2 روز آینده بار بازگشت زوار غالب بر بار رفت خواهد شد، گفت: از 26 و 25 مهرماه تمرکز بر تخلیه جمعیت و هدایت و مدیریت بازگشت زوار و ساماندهی آنها در دستور کار خواهد بود.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 426

به "ازدحام جمعیت در مهران و قصرشیرین، ترافیک سنگین در محور های منتهی به مرز ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازدحام جمعیت در مهران و قصرشیرین، ترافیک سنگین در محور های منتهی به مرز ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید