ابهام در درخواست پرسپولیس برای فسخ قرارداد استوکس، خیلی زود، دیر می گردد!

به گزارش گروه سرگرمی، باشگاه پرسپولیس بعد از سه ماه با استناد به غیبت های استوکش اقدام به فسخ قرارداد او کرد اما این اتفاق با ابهاماتی همراه است.

ابهام در درخواست پرسپولیس برای فسخ قرارداد استوکس، خیلی زود، دیر می گردد!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس روز گذشته اظهار داشت که برای فسخ قرارداد آنتونی استوکس اقدام نموده چرا که این بازیکن غیبت های غیر موجه در تمرینات سرخپوشان داشته است. در واقع این باشگاه بعد از سه ماه به این نتیجه رسیده که استوکس غیبت های غیر موجه در تمرینات پیش از تعطیلات لیگ داشته و به استناد به همین موضوع خواستار فسخ قرارداد با این بازیکن شده که خودش جای بحث دارد.

نکته قابل توجه اینکه در قرارداد استوکس با پرسپولیس آمده که اگر وی 10 جلسه غیبت غیر موجه در تمرینات داشته باشد، این باشگاه می تواند قرارداد را فسخ کند در حالی که غیبت های غیر موجه استوکس قبل از تعطیلات لیگ 6 جلسه بوده است. با این شرایط باشگاه پرسپولیس نمی تواند به خاطر آن غیبت ها قرارداد استوکس را فسخ کند و به همین خاطر هم در سه ماه اخیر اقدامی در این زمینه نکرد.

مهدی خواجه وند در تاریخ 29 اردیبهشت در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت که استوکس بازیکن رسمی تیم است و باید در دور جدید تمرینات حضور پیدا کند. این یعنی اینکه باشگاه پرسپولیس تا قبل از شروع دور جدید تمرینات استوکس را بازیکن رسمی خود می دانسته است. با این شرایط ادعای مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه نامه نگاری های لازم را پیش از این در خصوص استوکس با این بازیکن، وکیلش و فیفا انجام داده اند، جای شبهه دارد.

چنانچه منظور باشگاه پرسپولیس از غیبت های غیر موجه استوکس در دور جدید تمرینات این تیم است که باید برای بازگشت این بازیکن به ایران با وی نامه نگاری انجام می داد که به گفته خوا جه وند مسئول حقوقی این باشگاه چنین نامه ای برای وی زده نشده است. با این شرایط استوکس خیلی راحت می تواند همانند بشار رسن و اوساگونا نبودن پرواز را دلیل غیبت خود در تمرینات اعلام نموده و همچنین تاکید داشته باشد نامه ای برای بازگشت به تمرینات نیز برای او نیامده است.

اگر باشگاه پرسپولیس برای بازگشت استوکس به تمرینات نامه می زد مجبور بود در همین هفته قسط دوم قرارداد وی را بر اساس قرارداد پرداخت کند. به خاطر همین مسئله ترجیح داد اعلام کند که قرارداد او را یکطرفه فسخ نموده است. در سوی مقابل استوکس به وسیله وکیلش برای دریافت مطالبات خود با پرسپولیس نامه نگاری نموده تا اگر در زمان موعد قسط دوم قرارداد، پرداختی از سوی باشگاه پرسپولیس انجام نگردد بتواند قرارداد را یکطرفه فسخ و خواستار کل پول قراردادش گردد!

چه بسا بهتر بود باشگاه پرسپولیس یک هفته قبل از شروع دور جدید تمریناتش به استوکس نامه زده خواستار بازگشت وی به تمرینات می شد. در آن صورت اگر استوکس نمی آمد آن وقت غیبت های غیر موجه اش به 10 روز رسیده و پرسپولیس می توانست قبل از موعد قسط دوم قرارداد وی، با استناد به غیبت های استوکس قرارداد را یکطرفه فسخ کند. اگر هم می آمد آن وقت پول او را پرداخت نموده و از او در مسابقات باقی مانده استفاده می کرد اما در حال حاضر نمی توان امیدوار بود که پرسپولیس در این پرونده به جایی برسد و شاید همانند خیلی از پرونده های دیگر بازنده عظیم باشد. اینجاست که باید به مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت که خیلی زود، دیر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fungroups.ir شناسه مطلب: 1005

به "ابهام در درخواست پرسپولیس برای فسخ قرارداد استوکس، خیلی زود، دیر می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در درخواست پرسپولیس برای فسخ قرارداد استوکس، خیلی زود، دیر می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید